Bouwgrond van 1050 m² met 4-gevel op maat Geraardsbergse steenweg 256, 9860 Oosterzele
Ref. 6884369

Unicas
Vraagprijs€ 921.922
Perceelopp.1.050 m²
Woonopp.200 m²

Contacteer Unicas

In het landelijke Oosterzele biedt Unicas een unieke kans: de combinatie van lot 3 en lot 4 tot één royale open bebouwing op een perceel van ruim 1.050 m². Een perfect voorstel voor wie op zoek is naar meer ruimte, vrijheid in indeling én een energiezuinige woning gebouwd met duurzame materialen.

De voorgestelde woning is een voorbeeld van wat mogelijk is op dit perceel en heeft een bewoonbare oppervlakte van 200 m². Je geniet van een doordacht ontwerp met grote raampartijen, veel lichtinval en een comfortabele indeling over twee verdiepingen. Op het gelijkvloers vind je een open keuken, eetruimte, gezellige zithoek, ruime bureau, praktische berging/wasplaats, apart gastentoilet en een inpandige garage met plaats voor twee wagens.

Op de verdieping bevinden zich 4 volwaardige slaapkamers, waaronder een master bedroom met en suite dressing en badkamer. Op de verdieping is ook een tweede badkamer en een extra toilet voorzien.

Je hebt als koper inspraak in de afwerking en indeling, binnen de technische mogelijkheden. Warmtepomp, vloerverwarming, balansventilatie en zonnepanelen zorgen bovendien voor een laag energieverbruik en modern wooncomfort.

Benieuwd naar de mogelijkheden? Neem contact met ons op via 0488 300 301 of info@unicas.be.

Vastgoed ID6884369
Vraagprijs€ 921.922
WoningtypeVilla
Woonopp.200 m²
Terrasopp. -
Perceelopp.1.050 m²
Bouwjaar -
Renovatiejaar -
Slaapkamers4
Badkamers2
Garages2
Douchekamers -

Kadastraal Inkomen-
EPC-
Unieke code-
OverstromingsgebiedNiet medegedeeld
Stedenbouwkundige vergunning-
Verkavelingsvergunning Ja
Stedenbouwkundige bestemming Andere
Voorkooprecht-
Dagvaarding-
Rechterlijke beslissing-

Contacteer Unicas