Karaktervolle Sels villa op toplocatie in Koningshof! Kunstlei 12, 2900 Schoten
Réf. 7734117

Sels
Prix demand造1.999.000
Superficie du terrain2.000 m²
Surface habitable295 m²

Contact Sels

Droomt u van een stijlvolle, tijdloze landvilla in een oase van rust en groen? Ontdek deze unieke in het hart van Koningshof! Gelegen op een prachtig zuidgericht perceel van 2.000 m², biedt dit exclusieve nieuwbouwproject van Sels Villabouw ultiem wooncomfort en authentiek vakmanschap.


Dankzij de perfecte zuidoriëntatie van het perceel en de grote raampartijen in de achtergevel, geniet u binnen van een overvloedige natuurlijke lichtinval en wordt de tuin bijna letterlijk in uw woning getrokken. U komt hier volledig tot rust, omringd door prachtig groen en absolute privacy.


De indeling is tot in de puntjes doordacht. Op het gelijkvloers vormt de ruime leefkeuken met aansluitend een ruime eethoek het kloppende hart van de woning. Van hieruit heeft u een prachtig zicht op de zuidtuin. Aansluitend vindt u het sfeervolle salon, waar u in alle rust kan ontspannen.


Werkt u regelmatig van thuis uit? Het ruime, afgescheiden bureau op het gelijkvloers biedt u de perfecte, inspirerende werkplek. Verder is er een uiterst praktische mudroom/bijkeuken met aparte inkom voorzien. Dit zorgt voor dat extra laagje dagelijks comfort dat een Sels-villa typeert.


Op de 1ste verdieping is alles ontworpen rondom rust. Het absolute pronkstuk is het de master bedroom - een ware privésuite voorzien van een slaapkamer, een royale dressing en een schitterende badkamer. Daarnaast biedt deze verdieping nog 3 volwaardige, ruime slaapkamers en een 2de badkamer. Ideaal voor een gezin of om gasten in alle comfort te laten overnachten.


Laat u inspireren door de bijgevoegde gevelzichten en het grondplan, en proef alvast van de sfeer en de uitzonderlijke afwerkingsgraad die Sels Villabouw garandeert.


Droomt u van wonen in Koningshof? Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie of een vrijblijvend gesprek. Wij bouwen graag samen met u aan uw toekomst.


Catherine – 0472 23 14 51 – catherine.descheemaecker@ sels.be

ID de propriété7734117
Prix demand造1.999.000
Type de maisonVilla
Surface habitable295 m²
Terrasopp. -
Superficie du terrain2.000 m²
Année de construction2026
Année de rénovation -
Chambres à coucher4
Salles de bains2
Garages -
Salles de douche -

Revenu cadastral-
EPC-
Code unique-
Zone inondableNon situé dans une zone sensible
Prescriptions urbanistiques Oui
Permis de lotir Oui
Occupation urbanistique Parc résidentiel
Droit de préemption Non
Assignation Non
Décision judiciaire-

Contact Sels