Appartement Lange Leemstraat 374, 2018 Antwerpen
Réf. 270317

Heylen Exclusief
Prix demand造1.075.000
Superficie du terrainInconnu
Surface habitable328 m²

Contact Heylen Exclusief

In het hart van Antwerpen, vlak achter het Groen Kwartier, bevindt zich een exclusief nieuwbouwproject "De Confiserie" dat historische charme en hedendaags wooncomfort perfect met elkaar verbindt. Woonerf De Confiserie is een herbestemming van de alombekende snoepjesfabriek "Confiserie Roodthooft" waar voorheen de iconisch "arabierkes" ofwel mokatine-snoepjes werden gemaakt.
In dit unieke complex zijn de laatste vier appartementen beschikbaar, gesitueerd in het art-nouveau pand dat volledig in ere werd hersteld. Hier werd met uiterste zorg en oog voor detail gewerkt om de authentieke elementen te behouden, zoals hoge plafonds, sierlijsten en grote raampartijen die voor een overvloed aan natuurlijk licht zorgen.
De appartementen zijn afgewerkt met hoogwaardige materialen en voorzien van de nieuwste technieken, waaronder een energiezuinige warmtepomp en akoestisch geïsoleerde ramen, zodat u kunt genieten van optimaal wooncomfort in een stijlvolle setting.
Dit project biedt niet alleen een luxueuze woonomgeving, maar ook een duurzame investering op een toplocatie.
Bent u op zoek naar een karaktervolle, energiezuinige en exclusieve woonst in een van de meest gegeerde buurten van Antwerpen? Neem dan snel contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging.

ID de propriété270317
Prix demand造1.075.000
Type de maisonAppartement
Surface habitable328 m²
Terrasopp. -
Superficie du terrain -
Année de construction2025
Année de rénovation -
Chambres à coucher2
Salles de bains2
Garages -
Salles de douche -

Revenu cadastral-
EPC-
Code unique-
Zone inondable-
Prescriptions urbanistiques Oui
Permis de lotir Non
Occupation urbanistique Zone d'habitat
Droit de préemption Non
Assignation Non
Décision judiciaire-

Heylen Exclusief Bredabaan 260, 2930 Brasschaat

  • Lundi - VendrediOuvert du 09.00 - 12.30 – 13.30 - 18.00
  • Samedi Ouvert du 09.30 - 12.30 – 14.00 - 17.00
  • Dimanche Fermé

Agence

Contact Heylen Exclusief