Royaal appartement met terras en garage in iconisch Parc Residence Krijgslaan 21, 9000 Gent
Réf. 1298V2

IRRES
Prix demand造1.195.000
Superficie du terrain1.219 m²
Surface habitable335 m²

Contact IRRES

U kan de documenten downloaden en het appartement virtueel bezoeken op www.irres.be. Voor meer informatie of een bezoek via Gilles op gilles@irres.be of 0470 046 650.
Dit royaal en karaktervol appartement is gelegen op de 4de verdieping met open vergezichten over de stad en ziet uit op de grote vijver van het Citadelpark. Het appartementsgebouw Parc Residence, naar ontwerp van Oscar Van de Voorde, werd gebouwd in 1925. Van de Voorde staat bekend als de hoofdarchitect van de wereldtentoonstelling in 1913 en voor zijn andere werken zoals de Bank van de Arbeid en het Feest- en Floraliënpaleis in het Citadelpark (ICC Gent). Dit ruime appartement van 335 m² combineert modern wonen met een eclectisch design. Het villa-appartement beschikt over een royale woon- en eetkamer, vijf slaapkamers, twee badkamers, een moderne keuken, een bijkeuken en een bureauruimte. Het interieur wordt gekenmerkt door een heldere, luchtige sfeer, met grote ramen die overvloedig natuurlijk licht binnenlaten. Één centrale gang verbindt de ruimtes met elkaar, wat zorgt voor een vlotte circulatie doorheen het appartement. De aanwezigheid van een balkon en een inpandig terras voegt een buitenruimte toe aan het geheel.
De keuken is opvallend modern, met strakke witte kasten en roestvrijstalen apparaten. De badkamers zijn even eigentijds, waarvan één is uitgerust met een vrijstaand bad en een artistieke muurschildering. Grote ramen in verschillende kamers, waaronder de eetruimte, bieden uitzicht op de stad en het Citadelpark. Één van de meest opvallende kenmerken is het gevarieerde interieurontwerp. Sommige kamers zijn voorzien van gedurfd, patroonrijk behang – van levendige flamingo’s tot herfstachtige taferelen – wat zorgt voor unieke sferen in de verschillende ruimtes. Andere kamers zijn rustiger gehouden, met witte muren en houten vloeren, wat flexibiliteit biedt in de inrichting. Doorheen het hele appartement is er aandacht voor detail zichtbaar, met sierlijsten, stijlvolle verlichtingsarmaturen en opvallende muurtaferelen. De combinatie van hedendaagse designelementen met af en toe een gedurfd accent resulteert in een woonruimte die zowel functioneel als visueel intrigerend is. Om het plaatje compleet te maken kan er nog optioneel een ruime inpandige garage (23 m²) bijgekocht worden voor een meerprijs van 50.000 euro. De ligging van de Parc Residence voorziet een vlotte bereikbaarheid via hoofdwegen en het station Gent-Sint-Pieters.

ID de propriété1298V2
Prix demand造1.195.000
Type de maisonAppartement
Surface habitable335 m²
Terrasopp.11 m²
Superficie du terrain1.219 m²
Année de construction1925
Année de rénovation2014
Chambres à coucher5
Salles de bains2
Garages1
Salles de douche1

Revenu cadastral€ 1.678
EPC451 kWh/m²
Code unique3514371
Zone inondableNon situé dans une zone sensible
Prescriptions urbanistiques Non
Permis de lotir Non
Occupation urbanistique Zone d'habitat
Droit de préemption Oui
Assignation-
Décision judiciaire Non

Premium agence

IRRES Kortrijksesteenweg 19, 9830 Sint-Martens-Latem

  • Lundi - VendrediOuvert du 08.30 - 12.30 – 13.30 - 17.30
  • Samedi Sur rendez-vous
  • Dimanche Fermé

Agence

Contact IRRES