Duplex appartement met ca 100 m² terras Bordeauxstraat 9, 2000 Antwerpen
Réf. 5844990

Reds
Prix demand造1.190.000
Superficie du terrainInconnu
Surface habitable140 m²

Contact Reds

Waanzinnig duplex penthouse appartement met uitzonderlijk terras en prachtig uitzicht op het MAS, de Antwerpse jachthaven en de Kathedraal.


Dit appartement is gelegen in een kleinschalige vernieuwbouw en bevindt zich op de 3e en 4e verdieping. De leefruimte op prachtige parketvloer en vloerverwarming met grote open keuken bevinden zich op de 4e verdieping.


De ramen rondom het gehele appartement geven u een prachtig uitzicht met bijhorende natuurlijke lichtinval. De leefruimte loopt naadloos over naar het grote zonneterras. Hier is het werkelijk heerlijk vertoeven.


De mooie keuken met marmeren werkblad, wijnkoeler, alle ingebouwde en kwaliteitsvolle toestellen zorgen ervoor dat koken altijd een plezier zal zijn!

De prachtige trap leidt u naar de 3e verdieping waar het slaapgedeelte werd ondergebracht. Deze bestaat uit een master bedroom met ensuite badkamer en nog 2 extra slaapkamers en badkamer.

Verder is er nog een apart gastentoilet en ruime berging in het appartement aanwezig.

Grote privé garagebox met automatische poort is apart bij aan te kopen aan 75.000 euro.

Voor meer informatie, contacteer Vincent via 0475/21.00.86 of vincent@reds.be

ID de propriété5844990
Prix demand造1.190.000
Type de maisonAppartement
Surface habitable140 m²
Terrasopp.90 m²
Superficie du terrain -
Année de construction2021
Année de rénovation2023
Chambres à coucher3
Salles de bains2
Garages -
Salles de douche -

Revenu cadastral-
EPC73 kWh/m²
Code unique-
Zone inondableNon communiqué
Prescriptions urbanistiques Oui
Permis de lotir Non
Occupation urbanistique Zone d'habitat
Droit de préemption Non
Assignation-
Décision judiciaire-

Contact Reds