Ruime duplex penthouse, afgewerkt bij akte en aan 6% BTW! K. Deswertlaan 3, 8370 Blankenberge
—Ref. KDS003/04.02

Puur Vastgoed
Vraagprijs€ 510.000
Perceelopp.Niet gekend
Woonopp.173 m²

Contacteer Puur Vastgoed

Super energiezuinig BEN duplex appartement in het centrum van Blankenberge nabij het station, jachthaven, De Smet de Naeyerlaan en de markt.
Dit appartement heeft een bewoonbare oppervlakte van 172,54m² en een ruim zonneterras. Mogelijkheid om nog aan 6% BTW aan te kopen.
Met een zonneterrassen vooraan en achteraan met ertussen alleen maar leefruimte is deze penthouse een zeldzame opportuniteit, die licht, ruimte en comfort met zich meebrengt.
Daarnaast zijn er nog tal van troeven: volledig geïsoleerd, vloerverwarming- en koeling met geothermie (warmtepomp), zonnepanelen, HR+ beglazing alsook een ruime fietsenberging en lift in het gebouw.
Bovendien is deze duplex nog volledig personaliseerbaar en tegelijk zo goed als instapklaar.
Eigen keuze van materialen en bepaalde aanpassingen zijn nog mogelijk, maar het appartement wordt ook afgewerkt opgeleverd tegen de akte (4 maand na compromis).
Mogelijkheid om privéberging aan te schaffen. Parkeren in de buurt mogelijk, garages en staanplaatsen komen geregeld beschikbaar achter dit gebouw.
Contacteer ons en kom zelf ontdekken hoe energiebewust en kwalitatief deze zorgvuldige projectontwikkelaar te werk gaat.

Vastgoed IDKDS003/04.02
Vraagprijs€ 510.000
WoningtypePenthouse
Woonopp.173 m²
Terrasopp.18 m²
Perceelopp. -
Bouwjaar2025
Renovatiejaar -
Slaapkamers3
Badkamers2
Garages -
Douchekamers -

Kadastraal Inkomen-
EPC-
Unieke code-
OverstromingsgebiedNiet medegedeeld
Stedenbouwkundige vergunning Ja
Verkavelingsvergunning-
Stedenbouwkundige bestemming Andere
Voorkooprecht-
Dagvaarding-
Rechterlijke beslissing-
P-score-
G-score-
Maatregelenregister-

Contacteer Puur Vastgoed