Uitzonderlijke villa met handelspand Groenestaakstraat 36, 9030 Mariakerke (Gent)
—Ref. 4451948

Convas
Vraagprijs€ 1.465.000
Perceelopp.1.181 m²
Woonopp.352 m²

Contacteer Convas

Deze uitzonderlijke villa met handelspand (momenteel ingericht als kapsalon) beschikt over een bruikbare vloeroppervlakte van ca. 352 m² en is gelegen in Mariakerke op een perceel van maar liefst 1.181 m². De woning geniet bovendien van een zuidgerichte oriëntatie.

Het betreft een vernieuwbouw uit 2017, gerealiseerd met oog voor kwaliteit en duurzaamheid. De woning is uitgerust met aluminium ramen met dubbele beglazing, ventilatie type D, domotica, zonnescreens,  vloerverwarming op zowel het gelijkvloers als de verdieping, een zonneboiler en volledig vernieuwde technieken. In 2020 werden bovendien 43 zonnepanelen geplaatst. Dit resulteert in een uitstekende EPC-score van 91 kWh/m²/jaar (label A). Dit attest dateert van vóór het plaatsen van de zonnepanelen.

De handelsruimte aan de voorzijde op het gelijkvloers is momenteel ingericht als kapsalon en heeft een oppervlakte van ca. 45 m². Deze ruimte kan perfect worden ingericht als ruimte voor een vrij beroep of praktijk, maar kan evengoed worden omgebouwd tot een inpandige dubbele garage. De nodige structuur en openingen hiervoor zijn reeds voorzien.

Via de afzonderlijke inkomhal met gastentoilet is er toegang tot de zeer ruime woonkamer met eetplaats, die in verbinding staat met de volledig geïnstalleerde keuken. De berging/wasplaats, grenzend aan de keuken, geeft toegang tot de bijzonder ruime kelder. De woning is namelijk volledig onderkelderd. In de kelder bevinden zich aan de ene zijde de technische installaties, terwijl de andere zijde momenteel is ingericht als mancave.

De aangelegde tuin beschikt over een overdekt terras dat volledig kan worden afgesloten, evenals een tuinhuis met carport aan de linkerzijde van het perceel.

Op de eerste verdieping bevinden zich de masterbedroom met dressing, twee kinderkamers met een afzonderlijke badkamer, een logeerkamer, een bureauruimte (die als 5de slaapkamer kan dienen) en een tweede badkamer met ligbad en douche.

Wenst u zelf de vele kwaliteiten en troeven van deze unieke villa te ontdekken? Neem dan contact op met Theo voor een bezoek ter plaatse via theo@convas.be.

Vastgoed ID4451948
Vraagprijs€ 1.465.000
WoningtypeVilla
Woonopp.352 m²
Terrasopp. -
Perceelopp.1.181 m²
Bouwjaar -
Renovatiejaar2017
Slaapkamers4
Badkamers2
Garages -
Douchekamers -

Kadastraal Inkomen€ 3.048
EPC91 kWh/m²
Unieke code-
OverstromingsgebiedNiet gelegen in gevoelig gebied
Stedenbouwkundige vergunning Ja
Verkavelingsvergunning-
Stedenbouwkundige bestemming-
Voorkooprecht Ja
Dagvaarding Nee
Rechterlijke beslissing-
P-score-
G-score-
Maatregelenregister-

Contacteer Convas