Luxueus wonen nabij De Sterre te Gent Kortrijksesteenweg 1008, 9000 Gent
Ref. KOR1008-LV

De Beer & Partners
Vraagprijs€ 500.000
Perceelopp.Niet gekend
Woonopp.100 m²

Contacteer De Beer & Partners

Dit luxueus afgewerkte appartement is gelegen op de tweede verdieping aan de achterzijde van het gebouw met uitzicht op groen. Het fraaie gebouw is fantastisch gelegen nabij De Sterre en dus op een steenworp van openbaar vervoer, uitvalswegen en winkelmogelijkheden.

Met een vloeroppervlakte van 100 vierkante meter beschikt het over een ruime leefruimte met moderne open keuken en toegang tot een inpandig zuidwest-georiënteerd terras. De twee slaapkamers, gericht op de noordzijde, zijn voorzien van inbouwkasten. Er is een vestiaire, gastentoilet en badkamer met inloopdouche.
Opbergmogelijkheden zijn er achter de keuken of in de ondergrondse kelderberging. Een ondergrondse autostaanplaats in inbegrepen in de maandelijkse forfaitaire lasten. Tenslotte is er buiten een afzonderlijke fietsenstalling.

Sublieme afwerking, prachtige parketvloeren, designverlichting, maatkasten en gordijnen geven het appartement de luxueuze uitstraling die het verdient.

In de ondergrondse parkeergarage is er 1 autostaanplaats inbegrepen.

Kortom, dit appartement biedt alles wat je nodig hebt om comfortabel en luxueus te wonen in Gent.

EPC UC3110369 - 71 kWh/ (m2 jaar) - Label A
Renovatieverplichting: neen
Asbest-attest: niet van toepassing
Mobiscore 9,3/10

Vastgoed IDKOR1008-LV
Vraagprijs€ 500.000
WoningtypeAppartement
Woonopp.100 m²
Terrasopp.10 m²
Perceelopp. -
Bouwjaar2013
Renovatiejaar2023
Slaapkamers2
Badkamers1
Garages1
Douchekamers -

Kadastraal Inkomen€ 1.161
EPC71 kWh/m²
Unieke code20240116
OverstromingsgebiedNiet gelegen in gevoelig gebied
Stedenbouwkundige vergunning Ja
Verkavelingsvergunning-
Stedenbouwkundige bestemming Woongebied
Voorkooprecht Ja
Dagvaarding-
Rechterlijke beslissing Nee

Contacteer De Beer & Partners