Twee-slaapkamer appartement in standingvolle villaresidentie in het Zoute Kustlaan 160, 8300 Knokke-Heist
Ref. 01432

Immo BiS
Vraagprijs€ 785.000
Perceelopp.Niet gekend
Woonopp.72 m²

Contacteer Immo BiS

Exclusief te koop : Gezellig appartement met twee slaapkamers gelegen in een standingvolle kleine villaresidentie in het hart van het Zoute, op enkele passen van de Zeedijk.

Indeling :
Ruime inkomhal met vestiaire en gastentoilet. Leefruimte met een gezellige zithoek en eethoek, toegang tot een terras met uitzicht op de Kustlaan. De keuken sluit aan op de leefruimte en is functioneel ingericht.

De masterbedroom beschikt over een ensuite badkamer, terwijl de tweede slaapkamer toegang heeft tot een douchekamer.

Mooie parkeermogelijkheid aan de residentie met de optie om een ondergrondse parkeerplaats en/of een gesloten garagebox aan te kopen op de -1 van de residentie.

Gemeenschappelijk fietsenberging.

Vastgoed ID01432
Vraagprijs€ 785.000
WoningtypeAppartement
Woonopp.72 m²
Terrasopp. -
Perceelopp. -
Bouwjaar1990
Renovatiejaar -
Slaapkamers2
Badkamers2
Garages2
Douchekamers1

Kadastraal Inkomen€ 1.561
EPC265 kWh/m²
Unieke code3660416
OverstromingsgebiedNiet gelegen in gevoelig gebied
Stedenbouwkundige vergunning Ja
Verkavelingsvergunning Nee
Stedenbouwkundige bestemming Woongebied
Voorkooprecht Nee
Dagvaarding-
Rechterlijke beslissing Nee

Immo BiS Kustlaan 259, 8300 Knokke

  • Maandag - DinsdagOpen van 09.00 - 12.30 – 14.00 - 18.00
  • Woensdag Gesloten
  • Donderdag - ZaterdagOpen van 09.00 - 12.30 – 14.00 - 18.00
  • Zondag Gesloten

Makelaar

Contacteer Immo BiS