Bijzondere villa met prachtige tuin Lummen/Hasselt. Stokrooiestraat 14, 3560 Lummen
Ref. 4205954

Glaudis Vastgoed
Vraagprijs€ 1.095.000
Perceelopp.4.180 m²
Woonopp.382 m²

Contacteer Glaudis Vastgoed

Bijzondere villa met prachtige tuin te Lummen/Hasselt.

Deze prachtvilla bevindt zich op de grens met Hasselt en op 5 min. van de snelweg naar Brussel,Antwerpen en Nederland.
Verscholen in een mooie, rustige straat, omringd door verzorgde woningen.
Op een uitzonderlijk perceel van 32 meter breed en meer dan 130m diep vindt u deze parel, perfect georiënteerd, volledig in het groen met prachtig aangelegde tuin en alle voorzieningen.
De oorspronkelijke jaren '70  villa werd verbouwd door gerenommeerd architect Lens ass. uit Hasselt, de tuin heraangelegd en een zeer mooi houten tuinpaviljoen bijgebouwd.

De woning zelf betreed je via het automatische poortje (te bedienen via de smartphone) vooraan, kom je binnen in de ruime hal met royale trap naar de bovenverdieping.
 Aansluitend de leefruimte, met prachtige houten ramen en open zicht over de tuin en het overdekte terras.
Ook de aanpalende, volledig uitgeruste keuken heeft zicht op het terras en de tuin, en geeft toegang naar de ruime kelder voor opslag en wijn.
Verder beneden een apart gastentoilet, twee ruime slaapkamers, een badkamer en een strijkkamer of derde slaapkamer.
Op het gelijkvloers ook nog een ruime doorgang naar de dubbele garage en/of tuin met veel maatkasten voor extra opslag.

De bovenverdieping is een waar paradijs, helemaal in stijl van Bart Lens met grote ramen, houten (Lens)luikjes om te verduisteren, mooi parket.
Vandaag in dienst als leef-, feestruimte en kantoor, deze verdieping heeft tal van mogelijkheden, kan als zorgwoning of als kantoorruimte gebruikt worden, maar ook als apart appartement voor bv. een inwonende tiener of ouder.
Voorzien van sanitair en kitchenette. Meer dan 140m2 groot en heeeel hoge spectaculaire plafonds.

Terug naar de buitenruimte, 'letterlijk' binnenkomen via de grote houten poort en geeft toegang tot de ruime dubbele garage en de tuin.
Volledig aangelegd met kleiklinkers en blauwe hardsteen, en prachtig beplant met oude bomen, hedendaagse begroeiing, hoge hagen rondom en vaste planten.
Deze tuin geniet van vele hoekjes in verschillende stijlen, zo hebben we een formele tuin, een moestuin, landschapstuin, Provence-hoekje met fruitbomen en een wilde wandeltuin met zicht op de spiegelvijver.
Van al deze sferen geniet je vanaf het mooie paviljoen voorzien van een open haard en prachtig terras (overdekt en open).
Binnenin voorzien van een kitchenette, techniekenkamer, waaronder het bevloeiingssyteem voor de tuin.
Aparte, dubbele garage voor opslag en/of tuingerief.

U merkt het, een onwaarschijnlijk mooie villa die ook nog energiezuinig is, EPC B en voorzien van 16 zonnepanelen (in de tuin)
Wallbox voor het laden van elektrische wagen, airco en vloerverwarming op de bovenverdieping.

Een aantal troeven op een rij;
-prachtperceel (32m breed) en weilanden achteraan
-goede verbinding met alle grote steden
-perfect onderhouden, recent gerenoveerde villa
-stijl-, en smaakvol ingericht/aangelegd
-heerlijke tuin met bijgebouwen
-energiezuinig
-alarminstallatie, domotica en automatische poorten (drie)

Neem voor meer informatie of een bezoek contact via 0475/247861 of mail amand@glaudis.be

Vastgoed ID4205954
Vraagprijs€ 1.095.000
WoningtypeVilla
Woonopp.382 m²
Terrasopp. -
Perceelopp.4.180 m²
Bouwjaar1973
Renovatiejaar2002
Slaapkamers3
Badkamers1
Garages2
Douchekamers -

Kadastraal Inkomen€ 1.709
EPC192 kWh/m²
Unieke code20240228-0003153724-RES-1
OverstromingsgebiedNiet gelegen in gevoelig gebied
Stedenbouwkundige vergunning Ja
Verkavelingsvergunning Ja
Stedenbouwkundige bestemming Woongebied
Voorkooprecht Nee
Dagvaarding Nee
Rechterlijke beslissing-

Contacteer Glaudis Vastgoed