Herenwoning met art nouveau gevel en royale stadstuin Citadellaan 43, 9000 Gent
Ref. Citadellaan 43, Gent

Huysewinkel Gent
Vraagprijs€ 1.245.000
Perceelopp.450 m²
Woonopp.395 m²

Contacteer Huysewinkel Gent

Deze opmerkelijke herenwoning werd begin 1900 opgetrokken en voorzien van een karaktervolle art-nouveau gevel. Met zijn strategische ligging op de stadsboulevard, de Citadellaan, geniet deze eigendom alle troeven van de stad Gent. Dit op wandelafstand van winkels, restaurants, het bruisende stadsleven én met een uiterst vlotte bereikbaarheid en parkeervoorziening.

De bewoonbare oppervlakte van maar liefst 395 m² creëert eveneens tal van mogelijkheden. Verdeeld over drie royale etages biedt deze herenwoonst een veelzijdige indeling, waardoor dit de perfecte plek is die mee kan groeien met de noden van haar bewoners.

De authentieke voordeur geeft toegang tot de inkomhal met dubbele sas. Praktisch is alvast de ruime fietsenberging met vlotte toegankelijkheid vanop straat. In het leefgedeelte ontstaat een synergie van verschillende ruimtes die mooi in elkaar overvloeien. Aan de voorgevel bevindt zich de knusse zithoek met authentieke schouw, gevolgd door de eetruimte met bibliotheek. Richting de tuinzijde is er de open leefkeuken met eiland en burea​​uhoek.

Een echte blikvanger is de glaspartij in de achtergevel. Dit grote raamvlak zorgt voor bijzonder veel licht en brengt het groen van de tuin echt naar binnen in de leefkeuken. De keuken is verder uitgerust met de nodige toestellen. De groene stadstuin van 317 m² biedt plaats aan verschillende plekken. Zo is er een zonneterras palend aan de keuken en achterin de tuin een relaxzone met ligzetels, sauna en buitendouche. Tafelen in de tuin kan te midden in de zon of gezellig tussenin de volwassen beplanting en bomen aan de ronde tafel.

De authentieke houten trap geeft toegang tot de verdiepingen. Op de tussenverdieping is er een praktische wasplaats met douche. De eerste verdieping geeft plaats aan de recentelijk gerenoveerde badkamer, voorzien van inloopdouche, vrijstaand bad en badkamermeubel. Daarnaast is er een ruime polyvalente ruimte, die perfect kan worden ingericht als tweede leefruimte, bureau, speelruimte of hobbykamer. En een eerste slaapkamer.

Op de tussenverdieping naar de bovenliggende verdieping bevindt zich de tweede slaapkamer. De tweede verdieping geeft plaats aan nog vier royale slaapkamers, waarvan één duplexruimte. Deze duplexslaapkamer is voorzien van een moderne douchekamer, bureaugedeelte en slaapmezzanine. Aanvullend op de royale bewoonbare oppervlakte is de volwaardige kelderverdieping.

In 2015 alsook recentelijk onderging het pand kwalitatieve renovaties. Bijkomend werd deze eigendom doorheen de jaren steeds goed onderhouden met zorg voor de originele elementen.

Kortom, dit is de perfecte woonst voor wie op zoek is naar een ruime thuis met heel wat mogelijkheden op een vlot toegankelijke locatie doch in alle rust en groen. Voor meer informatie of een plaatsbezoek contacteer Céline op 0472/22.37.57 of via celine@huysewinkel.be

Vastgoed IDCitadellaan 43, Gent
Vraagprijs€ 1.245.000
WoningtypeVilla
Woonopp.395 m²
Terrasopp. -
Perceelopp.450 m²
Bouwjaar1900
Renovatiejaar2015
Slaapkamers7
Badkamers3
Garages -
Douchekamers -

Kadastraal Inkomen€ 1.775
EPC-
Unieke code20240506
OverstromingsgebiedNiet gelegen in gevoelig gebied
Stedenbouwkundige vergunning Ja
Verkavelingsvergunning Nee
Stedenbouwkundige bestemming Woongebied met culturele,historische en/of estetische waarde
Voorkooprecht Ja
Dagvaarding-
Rechterlijke beslissing Nee
P-score B
G-score B
Maatregelenregister-

Huysewinkel Gent Sint-Pietersnieuwstraat 158, 9000 Gent

  • Maandag Open van 10.00 - 12.00 – 14.00 - 18.00
  • Dinsdag Open van 10.00 - 12.00 – 14.00 - 18.00 - Op afspraak
  • Woensdag Open van 10.00 - 12.00 – 14.00 - 18.00
  • Donderdag - VrijdagOpen van 10.00 - 12.00 – 14.00 - 18.00 - Op afspraak
  • Zaterdag Open van 10.00 - 18.00 - Op afspraak
  • Zondag Gesloten

Contacteer Huysewinkel Gent