Brugmannplein - Elegant duplex penthouse 2slpk met terras Avenue Louis Lepoutre 81, 1050 Ixelles
—Ref. 7603306

James Realty
Vraagprijs€ 1.350.000
Perceelopp.Niet gekend
Woonopp.155 m²

Contacteer James Realty

deaal gelegen aan de gegeerde Louis Lepoutrelaan, op wandelafstand van het Brugmannplein, bevindt dit prachtige duplex penthouse van ca. 155 m² zich op de bovenste verdiepingen van een elegante herenwoning. Het geniet van een bijzonder gegeerde ligging, in de onmiddellijke nabijheid van winkels, restaurants en openbaar vervoer, en tegelijk van een groene en residentiële omgeving.


Het appartement is rechtstreeks bereikbaar met de lift in het appartement en werd volledig gerenoveerd. Het valt op door zijn mooie volumes en uitzonderlijke lichtinval. De leefruimtes worden gekenmerkt door hoge plafonds, waarbij een deel van de woonkamer geniet van een indrukwekkende dubbele hoogte, wat zorgt voor een bijzonder ruimtelijk gevoel. Een prachtige lichtkoepel zorgt bovendien voor een overvloed aan natuurlijk licht in de leefruimte gedurende de hele dag. De woonkamer geeft eveneens uit op een aangenaam terras van ca. 15 m² met een ideale oriëntatie.


Een elegante mezzanine van ca. 16 m² kijkt uit over de leefruimte en kan perfect dienen als bureau of werkruimte, wat het geheel een uniek architecturaal karakter geeft. Het appartement beschikt over twee slaapkamers en twee badkamers, evenals comfortabele en hedendaagse leefruimtes.


Gelegen in een kleine mede-eigendom met lift en lage lasten, biedt dit zeldzame pand bovendien de mogelijkheid om nog bepaalde afwerkingen te personaliseren volgens de wensen van de toekomstige bewoners.


Oplevering voorzien: juni 2027. Verkoop onder registratierechten.


Een karaktervol pand in één van de meest gegeerde wijken van Elsene.


Gegevens louter ter informatie en niet contractueel.
De foto’s zijn 3D-visualisaties.

Vastgoed ID7603306
Vraagprijs€ 1.350.000
WoningtypeAppartement
Woonopp.155 m²
Terrasopp.15 m²
Perceelopp. -
Bouwjaar -
Renovatiejaar2027
Slaapkamers2
Badkamers2
Garages -
Douchekamers2

Kadastraal Inkomen-
EPC-
Unieke code-
OverstromingsgebiedNiet gelegen in gevoelig gebied
Stedenbouwkundige vergunning-
Verkavelingsvergunning-
Stedenbouwkundige bestemming Andere
Voorkooprecht-
Dagvaarding-
Rechterlijke beslissing-
P-score-
G-score-
Maatregelenregister-

Contacteer James Realty