Villa met zuid gerichte tuin te koop Deenspad Knokke - Zoute
Deenspad 1, 8300 Knokke Zoute—Ref. 7732773
Villa met zuidgerichte tuin te koop in Deenspad Knokke-Zoute met 5 slaapkamers, 3 badkamers, inpandige garage en een perceel van 701 m².
Verborgen in het gegeerde Deenspad, één van de meest charmante en residentiële paadjes van Knokke-Het Zoute, bevindt zich deze karaktervolle alleenstaande villa in authentieke Zoute-stijl. Op wandelafstand van het Dominicanenkerkje, de Sparrendreef, de Wandeldijk en de exclusieve winkels van het Zoute geniet deze eigendom van een uitzonderlijke combinatie van rust, privacy en bereikbaarheid.
Deenspad behoort al jarenlang tot de meest geliefde locaties van het Zoute. De rustige sfeer, de beperkte passage en de onmiddellijke nabijheid van alle voorzieningen maken deze omgeving bijzonder gegeerd bij zowel vaste bewoners als eigenaars van een tweede verblijf aan zee. Het is precies die unieke combinatie van discretie en centrale ligging die dergelijke eigendommen vandaag uiterst schaars maakt.
De villa bevindt zich in een verzorgde staat van onderhoud en werd ongeveer twintig jaar geleden grondig gerenoveerd, waarbij onder meer het dak, de elektriciteit, de gasinstallatie en de leidingen werden vernieuwd. Hierdoor combineert de woning haar authentieke uitstraling met een solide technische basis.
Via de inkomhal met vestiaire en gastentoilet bereikt men de ruime leefruimtes. Grote raampartijen zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht en creëren een aangename verbinding met de perfect georiënteerde zuidgerichte tuin. De verschillende salons en leefruimtes bieden een warme en gezellige sfeer die perfect aansluit bij het karakter van de woning.
De afzonderlijke leefkeuken is volledig uitgerust en vormt een centrale ontmoetingsplaats voor familie en gasten. Vanuit de verschillende leefruimtes geniet men van een mooi zicht op het groen en directe toegang tot de terrassen.
De zonnige tuin vormt zonder twijfel één van de grote troeven van deze eigendom. Dankzij de zuidgerichte oriëntatie geniet men hier de volledige dag van optimale lichtinval. De verschillende terrassen laten toe om op elk moment van de dag van de buitenomgeving te genieten in alle privacy.
Op de verdiepingen bevinden zich vijf volwaardige slaapkamers en drie badkamers. Hierdoor biedt de woning voldoende ruimte voor grote gezinnen, gasten of een combinatie van wonen en telewerken. De aangename volumes en praktische indeling maken deze villa bijzonder veelzijdig.
De woning beschikt daarnaast over een inpandige garage en meerdere parkeerplaatsen op eigen terrein, een belangrijke meerwaarde op deze locatie.
Troeven
• Perceel van 701 m²
• Bewoonbare oppervlakte van 315 m²
• Zuidgerichte tuin
• 5 slaapkamers
• 3 badkamers
• Inpandige garage
• Meerdere parkeerplaatsen
• Authentieke Zoute-stijl
• Volledige privacy
• Rustige residentiële ligging
• Wandelafstand van Dominicanenkerkje en Sparrendreef
Exclusief te koop bij Immo Brown. Een uitzonderlijke opportuniteit voor wie op zoek is naar een karaktervolle villa met charme, privacy en een topligging in het hart Het Zoute.
| Vastgoed ID | 7732773 |
|---|---|
| Vraagprijs | € 5.200.000 |
| Woningtype | Villa |
| Woonopp. | 315 m² |
| Terrasopp. | - |
| Perceelopp. | 701 m² |
| Bouwjaar | 1939 |
| Renovatiejaar | 2002 |
| Slaapkamers | 5 |
| Badkamers | 3 |
| Garages | 1 |
| Douchekamers | 3 |
| Kadastraal Inkomen | - |
|---|---|
| EPC | 286 kWh/m² |
| Unieke code | 0003770032 |
| Overstromingsgebied | Niet medegedeeld |
| Stedenbouwkundige vergunning | Ja |
| Verkavelingsvergunning | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming | Woongebied |
| Voorkooprecht | Nee |
| Dagvaarding | Nee |
| Rechterlijke beslissing | - |
IMMO BROWN Knokke Kustlaan 271, 8300 Knokke-Zoute
- Telefoon:+32.50.62.08.20
- Email:info@immobrownknokke.be
- Website:www.immobrownknokke.be
- Maandag - DinsdagOpen van 09.00 - 12.30 – 14.00 - 18.00
- Woensdag Enkel op afspraak
- Donderdag - ZaterdagOpen van 09.00 - 12.30 – 14.00 - 18.00
- Zondag Enkel op afspraak


























