Authentieke Loft met zicht op het MAS te koop Godefriduskaai 28 bus 5, 2000 Antwerpen
Ref. 7224407

Reds
Vraagprijs€ 815.000
Perceelopp.Niet gekend
Woonopp.166 m²

Contacteer Reds

Unieke loft met zicht op het MAS en de jachthaven van Antwerpen

Op een gegeerde locatie, in Residentie Michiels-Loos, vindt u deze prachtige loft terug in een historisch gebouw. De loft – momenteel in gebruik als kantoor – bevindt zich op de eerste verdieping en is bereikbaar via een charmante binnentuin en ruime inkomhal met lift.

De royale inkomhal van de loft zelf biedt een gastentoilet en vestiaire. Verder komt u in een indrukwekkende open ruimte met grote raampartijen die het licht en het uitzicht maximaal binnenhalen. De indeling omvat prachtig open ruimte voor een mooie living, luxueuze open keuken met alle toestellen, een polyvalente ruimte (ook geschikt als afgesloten tv-kamer of eetkamer) en een aparte slaapkamer met ingebouwde kasten.
De badkamer beschikt over een bad, douche en toilet. Afwerking met parketvloer en een geavanceerd alarmsysteem zorgen voor extra comfort en veiligheid.

Extra:
– Dubbele cascade-autostaanplaats in de ondergrondse garage (apart bij te kopen aan 60.000 €)
– Momenteel verhuurd aan 2400 € (inclusief gem. kosten)
– Gemeenschappelijke kosten: Ca. € 150/maand


Meer info of een bezoek?
Contacteer Sigalit via sigalit@reds.be of 0475/66.84.74.

Vastgoed ID7224407
Vraagprijs€ 815.000
WoningtypeLoft
Woonopp.166 m²
Terrasopp. -
Perceelopp. -
Bouwjaar -
Renovatiejaar -
Slaapkamers1
Badkamers1
Garages -
Douchekamers -

Kadastraal Inkomen-
EPC134 kWh/m²
Unieke code-
OverstromingsgebiedNiet medegedeeld
Stedenbouwkundige vergunning-
Verkavelingsvergunning-
Stedenbouwkundige bestemming Woongebied met culturele,historische en/of estetische waarde
Voorkooprecht-
Dagvaarding-
Rechterlijke beslissing-

Contacteer Reds