Nieuwbouwproject met vergunde plannen - Italiaanspad Italiaanspad 8, 8300 Knokke-Heist
—Ref. 7907736

Christophe Colpaert Exclusive Properties
Vraagprijs€ 5.795.000
Perceelopp.515 m²
Woonopp.370 m²

Contacteer Christophe Colpaert Exclusive Properties

Exclusief nieuwbouwproject met vergunde plannen in hartje Zoute – Italiaanspad


Op een bijzonder gegeerde locatie in het hart van het Zoute, discreet gelegen in het charmante Italiaanspad, bevindt zich dit exclusieve nieuwbouwproject op een perceel van 515 m². Een zeldzame gelegenheid om een luxueuze villa te realiseren op wandelafstand van de Kustlaan, het Dominicanenkerkje, de Sparrendreef en de Zeedijk.


Het vergunde ontwerp van MYTHarchitects voorziet een elegante koppelvilla van circa 370 m² bewoonbare oppervlakte, met een tijdloze architectuur, royale volumes en een doordachte indeling. Grote raampartijen zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht en creëren een open verbinding tussen de leefruimtes, het terras en de tuin.


Het gelijkvloers wordt ingericht rond een ruime inkomhal, een stijlvolle leefruimte met salon en eetplaats en een open keuken met centraal kookeiland. De architectuur biedt alle ruimte voor een interieur waarin natuurlijke materialen, verfijnd maatwerk en een persoonlijke esthetiek centraal staan.


De eerste verdieping omvat drie volwaardige slaapkamers, elk met een eigen badkamer, waaronder twee royale mastersuites met privéterras en dressing. De zorgvuldig uitgewerkte indeling biedt een bijzonder niveau van comfort en privacy.


Op de tweede verdieping bevinden zich twee bijkomende slaapkamers en een douchekamer, ideaal voor familie of gasten.


Een bijzondere meerwaarde vormt de uitgebreide kelderverdieping, waar volgens de ontwerpplannen een exclusieve ontspanningsruimte met home cinema en bar, fitness, sauna en wellness kan worden gerealiseerd. Een praktische wasplaats en bijkomende bergruimtes vervolledigen deze verdieping.


Ook aan het dagelijkse comfort werd gedacht, met een inpandige garage en bijkomende parkeermogelijkheid op het perceel.


De toekomstige eigenaar heeft de keuze om de villa volledig te laten afwerken volgens het bestaande, zorgvuldig uitgewerkte lastenboek, of de inrichting, materialen en afwerking naar eigen smaak en wensen te personaliseren. Zo ontstaat een exclusieve residentie met een uitgesproken persoonlijk karakter, volledig afgestemd op de levensstijl van haar bewoners.


Een uitzonderlijk nieuwbouwproject in Knokke-Zoute, waar een prestigieuze ligging, hoogwaardige architectuur en de vrijheid van een persoonlijke interieurinvulling de basis vormen voor een bijzondere woonbeleving.

Vastgoed ID7907736
Vraagprijs€ 5.795.000
WoningtypeVilla
Woonopp.370 m²
Terrasopp. -
Perceelopp.515 m²
Bouwjaar -
Renovatiejaar -
Slaapkamers5
Badkamers4
Garages1
Douchekamers2

Kadastraal Inkomen€ 1.999
EPC-
Unieke code-
OverstromingsgebiedNiet gelegen in gevoelig gebied
Stedenbouwkundige vergunning Ja
Verkavelingsvergunning Nee
Stedenbouwkundige bestemming Woongebied
Voorkooprecht Nee
Dagvaarding Nee
Rechterlijke beslissing-
P-score A
G-score A
Maatregelenregister-

Christophe Colpaert Exclusive Properties Albertplein 6, 8300 Knokke-Zoute

  • Maandag - DinsdagOpen van 09.30 - 12.30 – 14.00 - 18.00
  • Woensdag Gesloten
  • Donderdag - ZaterdagOpen van 09.30 - 12.30 – 14.00 - 18.00
  • Zondag Op afspraak

Contacteer Christophe Colpaert Exclusive Properties