Woluwe-st-Piere : Prachtige villa te huur met 5 slaapkamers CLOS DES SALANGANES 12 CP, 1150 Woluwe-Saint-Pierre
Ref. CR-12-290

Victoire Junot - Location
Vraagprijs€ 4.950
Perceelopp.290 m²
Woonopp.290 m²

Contacteer Victoire Junot - Location

Pand voorgesteld door Carla Rodriguez : 0494 07 97 54 / carla.rodriguez@victoire.be

Victoire Junot biedt deze prachtige ongemeubileerde villa met 5 slaapkamers aan, met een totale oppervlakte van ± 290 m², gelegen in een luxe residentiële gesloten gemeenschap, dicht bij de wijk Prince Baudouin in Sint Pieters Woluwe .
Ze biedt comfortabele leefruimtes; een ruime woonkamer met open haard en parket, een aparte eetkamer, een gezellige eethoek en een ultra uitgeruste keuken.
Het huis bestaat uit 5 slaapkamers, 3 badkamers en een multifunctionele ruimte van 15,4 m² op de begane grond, die dienst kan doen als kantoor of fifth slaapkamer, met eigen badkamer.
Grote garage voor 2 auto's. Het huis heeft betegelde kelder, die kan worden gebruikt als multifunctionele ruimte (opslag, fitnessruimte...)

Te ontdekken bij Victoire - Junot – www.victoire.be – Tel.: 02 375 10 10

Vastgoed IDCR-12-290
Vraagprijs€ 4.950
WoningtypeVilla
Woonopp.290 m²
Terrasopp. -
Perceelopp.290 m²
Bouwjaar -
Renovatiejaar -
Slaapkamers5
Badkamers4
Garages1
Douchekamers1

Kadastraal Inkomen-
EPC135 kWh/m²
Unieke code20260309-0000746046-01-8
OverstromingsgebiedNiet medegedeeld
Stedenbouwkundige vergunning-
Verkavelingsvergunning-
Stedenbouwkundige bestemming Andere
Voorkooprecht-
Dagvaarding-
Rechterlijke beslissing-
P-score-
G-score-

Contacteer Victoire Junot - Location