High-end afgewerkt tweeslaapkamerappartement met topligging aan de Coupure Coupure 103 bus 201, 9000 Gent
Ref. 4432833

Carlo Eggermont
Vraagprijs€ 825.000
Perceelopp.Niet gekend
Woonopp.127 m²

Contacteer Carlo Eggermont

High-end afgewerkt tweeslaapkamerappartement met topligging aan de Coupure
 
Een bijzonder appartement naar de hand van interieurarchitect Philip Simoen, in samenwerking met Kordekor. Een samenwerking gebaseerd op vakmanschap en expertise.

Dit luxe appartement met een lage EPC-score en een dubbel terras beschikt over een bruikbare vloeroppervlakte van ca. 127 m² en biedt plaats aan twee royale slaapkamers, elk voorzien van een eigen badkamer.

Naast de hoge afwerkingsgraad, de praktische indeling en het tijdloze design beschikt het appartement ook over de mogelijkheid om een dubbele garagebox aan te kopen, gelegen onder het gebouw. Inbegrepen vinden we nog een eigen privatieve kelderberging.

Kortom, een unieke opportuniteit dankzij de combinatie van een topligging, stijlvolle architectuur en een uitzonderlijke afwerkingsgraad.

Vastgoed ID4432833
Vraagprijs€ 825.000
WoningtypeAppartement
Woonopp.127 m²
Terrasopp. -
Perceelopp. -
Bouwjaar2017
Renovatiejaar -
Slaapkamers2
Badkamers2
Garages -
Douchekamers -

Kadastraal Inkomen-
EPC-
Unieke code-
OverstromingsgebiedNiet gelegen in gevoelig gebied
Stedenbouwkundige vergunning Ja
Verkavelingsvergunning Nee
Stedenbouwkundige bestemming Woongebied met culturele,historische en/of estetische waarde
Voorkooprecht Nee
Dagvaarding Nee
Rechterlijke beslissing-
P-score-
G-score-
Maatregelenregister-

Contacteer Carlo Eggermont