Prachtige villa in een rustige omgeving
Kalfhoek 6, 8300 Knokke-Heist—Ref. 3943355
Exclusieve alleenstaande villa op toplocatie aan de rand van het Zoute.
Rustig gelegen op een prachtig perceel van 1.119 m², bevindt deze stijlvolle alleenstaande villa zich aan de rand van Het Zoute, op wandelafstand van de iconische molen aan de Graaf Jansdijk.
Bij het binnenkomen wordt u verwelkomd in een ruime inkomhal. Een elegante gietijzeren deur leidt naar de lichtrijke leefruimte met gezellige zithoek en eetkamer. De open keuken met ontbijthoek vormt het hart van de woning en sluit naadloos aan op de leefruimtes. Verder beschikt het gelijkvloers over een praktische wasplaats/bijkeuken, een bovengrondse wijnkelder, een dubbele garage en een aparte fietsenberging.
Op de eerste verdieping bevindt zich de royale master suite met dressing en eigen badkamer. Daarnaast zijn er drie ruime slaapkamers, elk voorzien van een eigen badkamer met douche en lavabo, wat optimaal comfort en privacy garandeert.
Buiten geniet u van een prachtig aangelegde, zuidgerichte tuin met vijver en een zonnig terras, ideaal om in alle rust van de omgeving te genieten.
| Vastgoed ID | 3943355 |
|---|---|
| Vraagprijs | € 4.600.000 |
| Woningtype | Villa |
| Woonopp. | 346 m² |
| Terrasopp. | - |
| Perceelopp. | 1.119 m² |
| Bouwjaar | 1990 |
| Renovatiejaar | 2019 |
| Slaapkamers | 4 |
| Badkamers | 4 |
| Garages | 1 |
| Douchekamers | 3 |
| Kadastraal Inkomen | - |
|---|---|
| EPC | 157 kWh/m² |
| Unieke code | 2271639 |
| Overstromingsgebied | Niet gelegen in gevoelig gebied |
| Stedenbouwkundige vergunning | - |
| Verkavelingsvergunning | Nee |
| Stedenbouwkundige bestemming | Andere |
| Voorkooprecht | Nee |
| Dagvaarding | Nee |
| Rechterlijke beslissing | - |
Cambier - De Nil Albertplein 10, 8300 Knokke-Zoute
- Telefoon:+32.50.60.10.20
- Email:info@cambierdenil.be
- Website:www.cambierdenil.be
- Maandag - DinsdagOpen van 09.00 - 12.30 – 14.00 - 18.00
- Woensdag Gesloten
- Donderdag - ZaterdagOpen van 09.00 - 12.30 – 14.00 - 18.00
- Zondag Gesloten































