Unieke bungalow aan de Leie Goedingenstraat 20, 9051 Afsnee
Ref. Afsnee - Goedingenstraat 20

Huysewinkel Sint-Martens-Latem
Vraagprijs€ 2.600
Perceelopp.3.101 m²
Woonopp.210 m²

Contacteer Huysewinkel Sint-Martens-Latem

Deze bungalow uit de jaren ’90 is rustig gelegen in Afsnee, langs de Leie. De woning beschikt over een functionele indeling met ruime, open leefruimtes en een aangename lichtinval doorheen de dag.

De leefruimte sluit naadloos aan op de tuin dankzij grote raampartijen, waardoor er vanuit de woning een mooi zicht is op het omliggende groen en de Leie. Dit zorgt voor een rustige en open woonervaring, met veel contact tussen binnen en buiten.

De keuken is praktisch ingericht en staat in verbinding met de leefruimte, wat het geheel geschikt maakt voor dagelijks gebruik en gezinsleven.

Verder zijn er drie volwaardige slaapkamers en twee badkamers aanwezig. Dit maakt de woning geschikt voor gezinnen, koppels of wie graag extra ruimte heeft voor een bureau of hobbykamer.

De bungalow is omgeven door groen en biedt de nodige privacy, terwijl ze toch vlot bereikbaar is. Een aangename en comfortabele woning op een gegeerde locatie langs de Leie.

Vastgoed IDAfsnee - Goedingenstraat 20
Vraagprijs€ 2.600
WoningtypeVilla
Woonopp.210 m²
Terrasopp. -
Perceelopp.3.101 m²
Bouwjaar1993
Renovatiejaar -
Slaapkamers3
Badkamers2
Garages -
Douchekamers -

Kadastraal Inkomen-
EPC545 kWh/m²
Unieke code20260430
OverstromingsgebiedNiet medegedeeld
Stedenbouwkundige vergunning-
Verkavelingsvergunning-
Stedenbouwkundige bestemming Andere
Voorkooprecht-
Dagvaarding-
Rechterlijke beslissing-

Contacteer Huysewinkel Sint-Martens-Latem