Exclusieve nieuwbouwvilla aan de rand van het Zoute... Kalfstraat 24, 8300 Knokke-Heist
Ref. 7078309

Christophe Colpaert Exclusive Properties
Vraagprijs€ 4.295.000
Perceelopp.1.084 m²
Woonopp.502 m²

Contacteer Christophe Colpaert Exclusive Properties

Exclusieve nieuwbouwvilla aan de rand van het Zoute...


Op een prachtig georiënteerd perceel, vlak bij de Kalfmolen, bevindt zich deze luxueuze villa die modern design combineert met de herkenbare Knokse elegantie. Ontworpen door Project Architects onder leiding van Piet Bailyu en met een hoogwaardige interieurafwerking door Chrisma, biedt dit eigendom het summum van verfijnd wonen in een absolute toplocatie.


Bij binnenkomst verwelkomt een royale inkomhal met ruime vestiaire en gastentoilet u in een interieur dat klasse en comfort ademt. De leefruimte met salon en eetplaats, voorzien van een stijlvolle gashaard, opent naar het zonovergoten terras en de fraai aangelegde tuin. Aansluitend bevindt zich de grote leefkeuken met centraal kookeiland, uitgerust met de nieuwste toestellen en een praktische bijkeuken met extra bergruimte.


Op de eerste verdieping wachten 3 ruime slaapkamers, elk voorzien van een eigen badkamer en dressing, aangevuld met een handige bureauruimte op de nachthal. De tweede verdieping biedt een multifunctionele ruimte die naar wens kan worden ingericht, bijvoorbeeld als vierde slaapkamer, fitness of hobbykamer.


Een inpandige garage met plaats voor twee wagens, een open fietsenberging en extra berging vervolledigen het geheel, naast meerdere staanplaatsen op het perceel zelf. De tuin, ontworpen door Dominique Eeman, biedt de mogelijkheid tot de aanleg van een zwembad en vormt de perfecte plek om in alle privacy te genieten van de zon en het buitenleven.


Geavanceerde technieken zoals geothermie, vloerverwarming, airconditioning en een gashaard garanderen een eigentijdse en duurzame woonervaring.


Een uitzonderlijke villa die luxe, comfort en architecturale klasse combineert op één van de meest gegeerde locaties van Knokke.

Vastgoed ID7078309
Vraagprijs€ 4.295.000
WoningtypeVilla
Woonopp.502 m²
Terrasopp. -
Perceelopp.1.084 m²
Bouwjaar2023
Renovatiejaar -
Slaapkamers3
Badkamers3
Garages2
Douchekamers -

Kadastraal Inkomen-
EPC-
Unieke code-
OverstromingsgebiedNiet gelegen in gevoelig gebied
Stedenbouwkundige vergunning Ja
Verkavelingsvergunning Ja
Stedenbouwkundige bestemming Woongebied
Voorkooprecht Nee
Dagvaarding Nee
Rechterlijke beslissing-

Christophe Colpaert Exclusive Properties Albertplein 6, 8300 Knokke-Zoute

  • Maandag - DinsdagOpen van 09.30 - 12.30 – 14.00 - 18.00
  • Woensdag Gesloten
  • Donderdag - ZaterdagOpen van 09.30 - 12.30 – 14.00 - 18.00
  • Zondag Op afspraak

Makelaar

Contacteer Christophe Colpaert Exclusive Properties