Rust en comfort Lapscheurestraat 4, 8340 Damme
Ref. W5

Found & Baker Properties
Vraagprijs€ 774.600
Perceelopp.279 m²
Woonopp.259 m²

Contacteer Found & Baker Properties

Nieuwbouwwoning op een perceel van 280 m², rustig gelegen in het landelijke polderdorp Lapscheure. Deze woning wordt afgewerkt met kwaliteitsvolle materialen volgens een tijdloos ontwerp van architect Peter Bovijn – Watelle, en combineert modern comfort met een open zicht op de omgeving.

Bij binnenkomst via de inkomhal met gastentoilet komt u in de ruime woonkamer, waarin leef-, eet- en keukenruimte naadloos in elkaar overlopen. Een houthaard kan voorzien worden voor extra sfeer, terwijl de warmtepomp zorgt voor energiezuinig en duurzaam wonen. Aansluitend vindt u een praktische berging met toegang tot de tuin en de garage.

Op de eerste verdieping geeft de nachthal toegang tot vier slaapkamers. De masterslaapkamer beschikt over een dressingruimte en een eigen badkamer, terwijl een tweede badkamer bereikbaar is vanuit de nachthal. Daarnaast is er een apart toilet en een extra berging voorzien.

Het zolderverdiep omvat een technische ruimte en een aparte berging, met mogelijkheden voor extra inrichting naar eigen wens.

Deze woning biedt een ideale combinatie van rustig, landelijk wonen met moderne, energiezuinige afwerking en comfort.

Vastgoed IDW5
Vraagprijs€ 774.600
WoningtypeVilla
Woonopp.259 m²
Terrasopp.35 m²
Perceelopp.279 m²
Bouwjaar2026
Renovatiejaar -
Slaapkamers4
Badkamers2
Garages -
Douchekamers -

Kadastraal Inkomen-
EPC-
Unieke code-
OverstromingsgebiedNiet medegedeeld
Stedenbouwkundige vergunning-
Verkavelingsvergunning-
Stedenbouwkundige bestemming Andere
Voorkooprecht-
Dagvaarding-
Rechterlijke beslissing-

Premium makelaar

Found & Baker Properties Hendrik Consciencelaan 70, 8000 Brugge

  • Maandag Open van 08.00 - 18.00 - Enkel op afspraak
  • Dinsdag - VrijdagOpen van 09.30 - 12.30 – 14.00 - 18.00
  • Zaterdag Open van 09.30 - 12.30 – 14.00 - 16.00
  • Zondag Gesloten

Contacteer Found & Baker Properties