Eigentijdse villa met uitzicht op de golfbaan 1390 Grez-Doiceau
Ref. 6772127

James Realty Countryside
Vraagprijs€ 3.875.000
Perceelopp.5.300 m²
Woonopp.733 m²

Contacteer James Realty Countryside

Een uitzonderlijke eigentijdse villa in het hart van het Domaine du Bercuit

Deze weelderige nieuwe villa, ontworpen door Osmose architecten, ligt harmonieus in het prestigieuze Domaine du Bercuit, op een perceel van 53 hectare op het zuidwesten, direct aan de rand van de golfbaan.

De villa is geïnspireerd op de Amerikaanse modernistische architectuur en onderscheidt zich door haar zuivere lijnen en delicate integratie in een uitzonderlijke natuurlijke omgeving.

Zodra je binnenkomt, onthult de hal een spectaculaire woonkamer van 63 m² met dubbele hoogte en een bureau op de mezzanine. De eetkamer van 70 m² met een keuken van topklasse komt uit op een panoramisch terras met uitzicht op de tuin en het zwembad van 16 meter.

De villa heeft vijf slaapkamers, allemaal met kleedkamers en eigen doucheruimtes. Twee slaapkamers bevinden zich op de begane grond, waaronder een master suite van 70 m² met grote ramen die uitkijken over het omringende landschap. Een andere slaapkamer van 30 m² met ononderbroken uitzicht over de green maakt dit niveau compleet.

Boven profiteren nog eens drie slaapkamers met aangrenzende badkamers allemaal van uitzonderlijk uitzicht over de golfbaan. Een mezzaninestudie kijkt uit op de woonkamer, wat bijdraagt aan het effect van openheid en licht.

De kelder van 120 m² herbergt een garage voor twee auto's en verschillende kelders.

Deze unieke villa bevindt zich momenteel in de ruwbouwfase en zal worden opgeleverd in het derde kwartaal van 2025.

Deze villa vormt een subtiel evenwicht tussen architecturale moderniteit, respect voor de bosrijke omgeving en elegantie met uitzicht op de golfbaan.

(Niet-contractuele 3D-beelden)

Informatie wordt alleen ter informatie verstrekt en is niet contractueel bindend.

Vastgoed ID6772127
Vraagprijs€ 3.875.000
WoningtypeVilla
Woonopp.733 m²
Terrasopp. -
Perceelopp.5.300 m²
Bouwjaar2025
Renovatiejaar -
Slaapkamers5
Badkamers5
Garages2
Douchekamers5

Kadastraal Inkomen-
EPC-
Unieke code-
OverstromingsgebiedNiet medegedeeld
Stedenbouwkundige vergunning-
Verkavelingsvergunning-
Stedenbouwkundige bestemming Andere
Voorkooprecht-
Dagvaarding-
Rechterlijke beslissing-

Contacteer James Realty Countryside