Appartement te koop in Oostende met referentie 19212632434 Albert I-Promenade 43 bus 0901, 8400 Oostende
—Ref. 4471879

Lecomte
Vraagprijs€ 685.000
Perceelopp.82 m²
Woonopp.82 m²

Contacteer Lecomte

LUXUEUS TWEE SLAAPKAMER APPARTEMENT MET BREED ZEEZICHT
Op de Albert I Promenade in de res San Marino bevindt zich dit bijzonder stijlvol en luxueus afgewerkt appartement, waar het uitzonderlijk brede zeezicht meteen alle aandacht trekt.
De lichtrijke leefruimte met open, volledig ingerichte keuken geniet van een prachtig open zicht op zee en werd harmonieus en met oog voor detail ingericht. De talrijke ingemaakte kasten zorgen voor een strak geheel en bieden tegelijk veel praktische bergruimte.
Het appartement beschikt over een comfortabele slaaphoek en een volwaardige slaapkamer met ingemaakte kasten. Verder zijn er een luxueuze douchekamer en een afzonderlijk toilet.
De hoogwaardige afwerking vormt een absolute troef. Een strakke gietvloer loopt doorheen het volledige appartement en de muren werden afgewerkt in mortextechniek, wat zorgt voor een tijdloze en elegante uitstraling.
Een bijzonder verzorgd appartement waar zeezicht, licht, comfort en hoogwaardige afwerking perfect samenkomen.
• Oppervlakte 82 m²
• Luxueuze hedendaagse afwerking
• Gietvloer en microcement afwerking
• Mogelijkheid tot aankoop autostandplaats in de buurt
• EPC 160 B

Vastgoed ID4471879
Vraagprijs€ 685.000
WoningtypeAppartement
Woonopp.82 m²
Terrasopp. -
Perceelopp.82 m²
Bouwjaar1965
Renovatiejaar2025
Slaapkamers2
Badkamers-
Garages -
Douchekamers -

Kadastraal Inkomen-
EPC160 kWh/m²
Unieke code-
OverstromingsgebiedNiet gelegen in gevoelig gebied
Stedenbouwkundige vergunning Ja
Verkavelingsvergunning Nee
Stedenbouwkundige bestemming Woongebied
Voorkooprecht Nee
Dagvaarding-
Rechterlijke beslissing-
P-score-
G-score-
Maatregelenregister-

Contacteer Lecomte