Riante villa in Elzendreef 19, Essen! Elzendreef 19, 2910 Essen
Ref. 11092

Allure Real Estate
Vraagprijs€ 1.200.000
Perceelopp.1.948 m²
Woonopp.683 m²

Contacteer Allure Real Estate

Riante villa met mooie en zonnige tuin op toplocatie te Essen-Heikant!

Gelijkvloers
Royale open inkomhal op marmeren vloer met glazen trappen die toegang geven tot het sous-terrain en de eerste verdieping.
Gastentoilet met handenwasser. Grote, lichtrijke leefruimte ,deels open tot in de nok , marmer vloeren , vaste kastenwand en open haard. Via een opstapje toegang tot de televisiekamer (parketvloer).
Vanuit de leefruimte zicht op en toegang tot het verwarmd binnenzwembad (ca. 4m x 10m, jetstream).
Luxueuze eetkeuken , uitgerust met Gaggenau toestellen , graniet vloer en keukenblad, en grote eethoek. Naast de keuken een praktische bijkeuken met aansluiting voor wasmachine.
Vanuit de keuken en de leefruimte mooi zicht op de tuin en toegang tot de terrassen.
De dubbele inpandige garage is bereikbaar vanuit de inkomhal, en biedt ruim plaats aan 2 auto’s (met dubbele elektrische sectionaal poorten).

Sous-terrain
Via de glazen trap toegang tot een sous-terrain die volledig is ingericht: barruimte met open haard op marmeren vloer, relax ruimte met Turks bad, sauna, jacuzzi
met sterrenhemel, apart toilet, kantoor ruimte met ingemaakte kastenwanden, pool/tv kamer, wijnkelder en technische ruimte. Het kantoor en de bar geven uit op een houten terras.

Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevindt zich de master bedroom die ingericht is met dressing kasten en luxe badkamer en suite.
Deze is uitgerust met stoom/massage douche, centraal ligbad, toilet, 2 wastafels , marmer vloer. Verder nog drie grote slaapkamers met ingemaakte kasten, een apart toilet en een tweede badkamer uitgerust met ligbad, douche en dubbele wastafel.

Zolderverdieping
Via een vaste trap toegang tot de zolderverdieping. Deze is voorzien van ingemaakte kasten, een kantoortje en een ruime technische kamer.

Tuin
Mooie , zonnig tuin, met verschillende terrassen, siervijver en prieel.

Bijzonderheden
- Centraal stofzuigsysteem
- Domotica
- Alarmsysteem met camera’s
- Geluidsinstallatie in alle kamers
- Volledig omheind perceel, met poort vooraan.
- Verwarming op gas
- De oppervlakten zijn indicatief en gebaseerd op het EPC.

Vastgoed ID11092
Vraagprijs€ 1.200.000
WoningtypeVilla
Woonopp.683 m²
Terrasopp. -
Perceelopp.1.948 m²
Bouwjaar2000
Renovatiejaar -
Slaapkamers4
Badkamers2
Garages -
Douchekamers -

Kadastraal Inkomen€ 6.395
EPC148 kWh/m²
Unieke code-
Overstromingsgebied-
Stedenbouwkundige vergunning Ja
Verkavelingsvergunning-
Stedenbouwkundige bestemming Woonpark
Voorkooprecht Nee
Dagvaarding Nee
Rechterlijke beslissing-

Contacteer Allure Real Estate