Villa te koop Knokke zuidgerichte tuin 5 slaapkamers
Graaf Jansdijk 219, 8300 Knokke Zoute—Ref. 7652051
Villa te koop nabij het Zoute met zuidgerichte tuin, 5 slaapkamers en hoogwaardige afwerking.
Gelegen in een gegeerde residentiële omgeving aan de rand van het Zoute combineert deze stijlvolle alleenstaande villa uit 2014 tijdloze architectuur met hedendaags wooncomfort. Op een perceel van circa 995 m² geniet deze eigendom van optimale privacy, een prachtig aangelegde zuidgerichte tuin met vijver en zonnige terrassen, en een uitzonderlijk aangename woonomgeving nabij alle faciliteiten van Knokke en het Zoute.
De ruime inkomhal met vestiaire en gastentoilet vormt de stijlvolle entree van de woning. De lichtrijke leefruimte met maatwerkbibliotheek en sfeervolle open haard baadt in het natuurlijke licht dankzij de grote raampartijen die uitgeven op de tuin. De aparte eetkamer sluit perfect aan op de luxueuze Bulthaup leefkeuken met centraal eiland en hoogwaardige Miele-toestellen.
Vanuit alle leefruimtes geniet men van prachtige zichten op de tuin, de terrassen en de vijver, waardoor binnen en buiten harmonieus in elkaar overvloeien.
Op de eerste verdieping bevindt zich de royale mastersuite met dressing en een volledig uitgeruste badkamer voorzien van dubbele lavabo, ligbad, douche en afzonderlijk toilet. Daarnaast zijn er drie ruime slaapkamers, waaronder één met een eigen douchekamer. Een tweede badkamer en een praktische wasruimte vervolledigen deze verdieping.
De tweede verdieping biedt een ruime polyvalente ruimte die perfect dienst kan doen als bureau, fitnessruimte, speelkamer of vijfde slaapkamer. Tevens is er een praktische zolder met ingebouwde opbergmogelijkheden.
De woning beschikt verder over een functionele wijnkelder of bergruimte, een dubbele garage en een ruime oprit met plaats voor meerdere wagens.
Extra troeven
• Alleenstaande villa gebouwd in 2014
• Perceel van circa 995 m²
• Bewoonbare oppervlakte van circa 418 m²
• Zuidgerichte tuin met vijver en terrassen
• Bulthaup keuken met Miele-toestellen
• 5 slaapkamers mogelijk
• 3 badkamers
• Dubbele garage en ruime oprit
• Domotica en alarmsysteem
• Automatische tuinberegening
• Geïntegreerd audiosysteem
• Rustige residentiële ligging nabij het Zoute
Een uitzonderlijke gezinsvilla voor wie op zoek is naar ruimte, comfort en een hoogwaardige woonbeleving nabij het Zoute.
| Vastgoed ID | 7652051 |
|---|---|
| Vraagprijs | € 4.850.000 |
| Woningtype | Villa |
| Woonopp. | 418 m² |
| Terrasopp. | - |
| Perceelopp. | 995 m² |
| Bouwjaar | 2014 |
| Renovatiejaar | - |
| Slaapkamers | 5 |
| Badkamers | 3 |
| Garages | 2 |
| Douchekamers | 3 |
| Kadastraal Inkomen | € 2.890 |
|---|---|
| EPC | 125 kWh/m² |
| Unieke code | 31043-G-2013_326/EP07996/A001/D01/SD001 |
| Overstromingsgebied | Niet gelegen in gevoelig gebied |
| Stedenbouwkundige vergunning | Ja |
| Verkavelingsvergunning | Nee |
| Stedenbouwkundige bestemming | Woongebied |
| Voorkooprecht | Nee |
| Dagvaarding | Nee |
| Rechterlijke beslissing | - |
IMMO BROWN Knokke Kustlaan 271, 8300 Knokke-Zoute
- Telefoon:+32.50.62.08.20
- Email:info@immobrownknokke.be
- Website:www.immobrownknokke.be
- Maandag - DinsdagOpen van 09.00 - 12.30 – 14.00 - 18.00
- Woensdag Enkel op afspraak
- Donderdag - ZaterdagOpen van 09.00 - 12.30 – 14.00 - 18.00
- Zondag Enkel op afspraak







































