Recente, hedendaagse villa gelegen in pittoreske Ramskapelle Ramskapellestraat 10 bus A, 8301 Knokke-Heist Ramskapelle
Ref. 7625120

Christophe Colpaert Exclusive Properties
Vraagprijs€ 1.275.000
Perceelopp.603 m²
Woonopp.265 m²

Contacteer Christophe Colpaert Exclusive Properties

Recente, hedendaagse villa rustig gelegen in het pittoreske Ramskapelle


Deze alleenstaande villa (2017) combineert hedendaagse architectuur met een warme, huiselijke sfeer en is rustig gelegen in het charmante Ramskapelle. Dankzij het gebruik van tijdloze materialen, open ruimtes en grote raampartijen geniet de woning van een aangename lichtinval en een sterk binnen-buitengevoel.


Indeling:
De ruime inkomhal met hoge plafonds en gastentoilet geeft meteen een gevoel van ruimte en licht. Aansluitend bevindt zich een aangenaam bureel, ideaal voor thuiswerk.


De leefruimte werd bijzonder sfeervol ingericht en sluit harmonieus aan op de open keuken, die het kloppende hart van de woning vormt. Deze volledig uitgeruste keuken met gezellige ontbijtruimte nodigt uit tot samenkomen en vormt het centrale punt van het dagelijks leven. De open indeling en de warme materiaalkeuze zorgen voor een moderne en tegelijk huiselijke uitstraling.


Verder is er een praktische bijkeuken met extra doucheruimte en een inpandige garage, uitgerust met onder andere een extra koelkast, wasmachine en droogkast.


De eetkamer, met grote raampartijen, creëert een mooi contact met de tuin en versterkt het gevoel van binnen en buiten leven. Vanuit de leefruimte heeft u directe toegang tot het terras, deels overdekt, ideaal om het hele jaar door van het buitenleven te genieten.


De fraai aangelegde tuin, met verzorgde groenzones, straalt rust en privacy uit. Achteraan bevindt zich een ruim bijgebouw met tal van mogelijkheden.


Eerste verdieping:
Op de verdieping bevindt zich de master bedroom met ensuite dressing. De aparte badkamer is uitgerust met een ligbad, inloopdouche en lavabo. Daarnaast zijn er nog twee volwaardige slaapkamers.
Inpandige garage voor één auto en parkeergelegenheid voor twee extra auto’s.

Een eigentijdse woning die het comfort van binnen naadloos verbindt met de rust en charme van Ramskapelle – klaar om uw nieuwe thuis te worden.

Vastgoed ID7625120
Vraagprijs€ 1.275.000
WoningtypeVilla
Woonopp.265 m²
Terrasopp. -
Perceelopp.603 m²
Bouwjaar2017
Renovatiejaar -
Slaapkamers4
Badkamers2
Garages1
Douchekamers1

Kadastraal Inkomen-
EPC85 kWh/m²
Unieke code3834854
OverstromingsgebiedNiet medegedeeld
Stedenbouwkundige vergunning Ja
Verkavelingsvergunning Nee
Stedenbouwkundige bestemming Andere
Voorkooprecht Nee
Dagvaarding Nee
Rechterlijke beslissing-

Christophe Colpaert Exclusive Properties Albertplein 6, 8300 Knokke-Zoute

  • Maandag - DinsdagOpen van 09.30 - 12.30 – 14.00 - 18.00
  • Woensdag Gesloten
  • Donderdag - ZaterdagOpen van 09.30 - 12.30 – 14.00 - 18.00
  • Zondag Op afspraak

Contacteer Christophe Colpaert Exclusive Properties