Recente, energiezuinige villa op toplocatie te Schilde 2970 Schilde
Ref. 7337224

De Boer & Partners Immobiliën Groep
Vraagprijs€ 1.975.000
Perceelopp.2.290 m²
Woonopp.458 m²

Contacteer De Boer & Partners Immobiliën Groep

Recente, energiezuinige villa op absolute toplocatie te Schilde


In een rustige en doodlopende straat te Schilde, Hof ter Linden, bevindt zich deze recente, hoogwaardig afgewerkte villa (bouwjaar 2023). Een eigendom waar ruimte, licht en comfort hand in hand gaan met een doordachte indeling en een uitstekende energieprestatie. Met vijf volwaardige slaapkamers, twee badkamers, een apart bureel, ruime kelder en een sfeervol poolhouse vormt dit de ideale gezinswoning op een absolute topligging.


Gelijkvloers

- Inkomhal met vestiaire en gastentoilet.
- De leefkeuken vormt het hart van de woning en is uitgerust met alle nodige toestellen, een centraal eiland en een praktische aanpalende bijkeuken.
- Aansluitend bevindt zich een gezellige tv-kamer met open haard, een lichtrijke eetkamer met directe toegang tot het terras en een ruime woonkamer met zicht op de tuin.
- Verder is er een aparte bureauruimte, ideaal voor wie van thuis uit werkt.
- De inpandige garage biedt plaats voor een wagen, motor en fietsen, maar geeft ook directe toegang tot de ruime kelder.


Eerste verdieping

- De ruime overloop geeft toegang tot drie slaapkamers, een aparte wasplaats en een tweede badkamer.
- De indrukwekkende hoofdslaapkamer (ca. 36 m²) beschikt over een eigen dressing en een luxueuze ensuite badkamer (ca. 19 m²) met toilet, bidet, dubbele wastafel, ligbad en inloop regendouche.
- Twee ruime slaapkamers (ca. 24 m² en 16 m²) en een tweede badkamer (ca. 10 m²) uitgerust met toilet, bidet, douche, bad en dubbele lavabo.
- Handige aparte wasplaats.


Tweede verdieping

De tweede verdieping biedt een riante overloop met
- hobbyruimte of polyvalente ruimte, perfect in te richten als extra zit- of speelruimte.
- riante vierde en vijfde slaapkamer (ca. 28 m² en 21 m²).


Kelder

De ruime kelder omvat een technische ruimte en bijkomende opbergruimte, ideaal voor stockage of hobby.


Tuin

De woning beschikt over een oprit met automatische toegangspoort. De zonnige tuin met ruim zuidwest georiënteerd terras vormt een heerlijke plek om te ontspannen. Het gezellige poolhouse is uitgerust met een keuken, professionele pizzaoven en extra douchekamer — perfect voor lange zomeravonden in eigen tuin.

ALGEMEEN
-
Videofoon en videobewaking
- vloerverwarming, poolhouse met airco/warmtepomp
- uitstekende isolatie en ramen met driedubbele beglazing en automatische zonnewering met shutters
- regenwaterput (buitenkranen), geboorde put (80m) en drainage

Vastgoed ID7337224
Vraagprijs€ 1.975.000
WoningtypeVilla
Woonopp.458 m²
Terrasopp.65 m²
Perceelopp.2.290 m²
Bouwjaar2023
Renovatiejaar -
Slaapkamers5
Badkamers3
Garages1
Douchekamers -

Kadastraal Inkomen€ 5.661
EPC92 kWh/m²
Unieke code0003804433-RES-2
OverstromingsgebiedNiet gelegen in gevoelig gebied
Stedenbouwkundige vergunning Ja
Verkavelingsvergunning Nee
Stedenbouwkundige bestemming Woonpark
Voorkooprecht Nee
Dagvaarding Nee
Rechterlijke beslissing-

De Boer & Partners Immobiliën Groep Schoolstraat 2, 2970 Schilde

  • Maandag - VrijdagOpen van 09.00 - 17.00
  • Zaterdag Open van 10.00 - 14.00
  • Zondag Gesloten

Contacteer De Boer & Partners Immobiliën Groep