Neoclassicistische stadswoning uit de 19de eeuw met zicht op de Schelde en de Kathedraal Vlasmarkt 4, 2000 Antwerpen
Ref. 7243078

De Boer & Partners Immobiliën Groep
Vraagprijs€ 895.000
Perceelopp.48 m²
Woonopp.195 m²

Contacteer De Boer & Partners Immobiliën Groep

Neoclassicistische stadswoning uit de 19de eeuw met zicht op de Schelde en de Kathedraal

In deze woning ervaar je Antwerpen op zijn meest authentieke. Stap buiten en je staat midden in het historische stadsweefsel: kuieren over de rommelmarkt aan de Sint-Jansvliet, iets drinken op de Vrijdagmarkt, snuisteren in de Kloosterstraat of uitwaaien langs de Schelde. Zelfs de iconische voetgangerstunnel ligt om de hoek. Voor echte stedelingen is dit een plek die nergens anders kan bestaan.

In 2024 werd de woning volledig en met grote zorg gerenoveerd in samenwerking met Maison Osaïn. Het resultaat is een perfecte symbiose van authenticiteit en hedendaags comfort. Het karakter van het 19de-eeuwse pand werd zorgvuldig hersteld, terwijl de woning tegelijk volledig werd klaargestoomd voor de toekomst: EPC A dankzij doorgedreven isolatie in alle vloeren, ventilatiesysteem D, energiezuinige verwarming en koeling, en zelfs een kelder die werd afgewerkt met kurkvloer en ventilatie.

Het gelijkvloers verwelkomt je in een warme leefkeuken en eetruimte, afgewerkt met kalkverf en verrijkt met een combinatie van originele elementen en nieuwe massiefhouten accenten. Op de tussenverdieping werd optimaal gebruikgemaakt van de ruimte door maatwerk­kasten die perfect aansluiten bij het statige karakter van het huis. Op de eerste verdieping wacht een elegant salon, rijk aan sfeer en licht.

De tweede verdieping biedt een royale master bedroom, een stijlvol ontworpen badkamer en een ruime dressing, volledig ingericht met maatkasten. Onder het dak vind je nog een intieme slaapkamer met aansluitend een zonnig dakterras en een open haard, een uitzonderlijke en gezellige luxe midden in de stad.

Parkeren kan zorgeloos op de bewoners- en bezoekersplaatsen van de Plantinkaai, op amper 60 meter van de woning.

Vastgoed ID7243078
Vraagprijs€ 895.000
WoningtypeVilla
Woonopp.195 m²
Terrasopp.10 m²
Perceelopp.48 m²
Bouwjaar -
Renovatiejaar -
Slaapkamers3
Badkamers1
Garages -
Douchekamers -

Kadastraal Inkomen-
EPC95 kWh/m²
Unieke codeEP16697
OverstromingsgebiedNiet medegedeeld
Stedenbouwkundige vergunning Ja
Verkavelingsvergunning Ja
Stedenbouwkundige bestemming Woongebied met culturele,historische en/of estetische waarde
Voorkooprecht Ja
Dagvaarding-
Rechterlijke beslissing-

De Boer & Partners Immobiliën Groep Leopoldstraat 77, 2000 Antwerpen

  • Maandag - VrijdagOpen van 09.00 - 17.30
  • Zaterdag Open van 10.00 - 14.00
  • Zondag Gesloten

Makelaar

Contacteer De Boer & Partners Immobiliën Groep