House , 3550 Heusden-zolder
Ref. 5721

Boes & Boes
Asking price€ 1.089.000
Lot surface area24.860 m²
Living area383 m²

Contact Boes & Boes

Deze karaktervolle woning biedt een unieke combinatie van ruimte, rust en privacy in een groene en landelijke omgeving. Gelegen op een prachtig zuidgericht perceel van maar liefst 2ha 48a 40ca geniet u hier van een uitzonderlijk gevoel van vrijheid en een open zicht op de omliggende weilanden.

De woning werd gebouwd in 1980 en in 2003 uitgebreid met een bijkomende aanbouw. Doorheen de jaren werd ze steeds goed onderhouden en afgewerkt met kwalitatieve materialen, wat duidelijk voelbaar is in de aangename en verzorgde sfeer die het huis uitstraalt. Bovendien is de volledige eigendom vergund.

Bij het betreden van de woning komt u binnen in de inkomhal met gastentoilet, waarna u wordt verwelkomd in de ruime en gezellige leefruimte. Deze bestaat uit een woonkamer, TV-hoek, eetplaats en bureelhoek, waardoor er een aangename indeling ontstaat die zowel praktisch als huiselijk aanvoelt. Aansluitend bevindt zich de lichtrijke tuinkamer met prachtig zicht op de tuin en het omliggende groen. De keuken, bijkeuken/wasplaats en toegang tot de kelder maken het gelijkvloers compleet en functioneel.

Op de verdieping geeft de nachthal toegang tot vier volwaardige slaapkamers, een badkamer en een zolderberging. De woning beschikt daarnaast over een dubbele inpandige garage met extra zolderruimte.

Ook de buitenomgeving is een absolute troef. De aangelegde tuin met vijver, het overdekte terras en het tuinhuis creëren een aangename plek om te genieten van de rust. De omliggende weilanden versterken het gevoel van ruimte en bieden tal van mogelijkheden voor dierenliefhebbers of wie gewoon wil genieten van volledige privacy.

Extra comfort wordt geboden door onder andere zonnepanelen, verwarming op stookolie, houtkachels, parketvloeren, houten ramen, sierradiatoren en een alarmsysteem. Alles samen maakt dit een woning die zowel karaktervol als praktisch is, en bovendien zeer goed onderhouden werd.

De ligging, de uitzonderlijke perceelgrootte, de zuidoriëntatie en de totale privacy maken van deze eigendom een zeldzame kans voor wie op zoek is naar landelijk wonen op hoog niveau.

Property ID5721
Asking price€ 1.089.000
Type of houseVilla
Living area383 m²
Terrasopp. -
Lot surface area24.860 m²
Year of construction1980
Renovation year -
Bedrooms4
Bathrooms1
Garages2
Shower rooms -

Cadastral Income€ 1.810
EPC397 kWh/m²
Unique code3523551
Flood area-
Planning permit Yes
Parcelling permit No
Planning permit Agricultural area
Pre-emptive right No
Originating Summons-
Judicial decision-

Contact Boes & Boes