De Gouden Kelk - Vismarkt Braambergstraat 14, 8000 Brugge
Ref. HW26008

Henry Walthers
Asking priceOn request
Lot surface area545 m²
Living area634 m²

Contact Henry Walthers

Aan de schilderachtige Vismarkt, één van de meest karaktervolle plaatsen van Brugge, bevindt zich dit uitzonderlijk multifunctioneel eigendom, gekend als De Gouden Kelk. Een pand dat onmiddellijk indruk maakt door zijn volumes, hoge plafonds, overvloedige lichtinval, fenomenale zichten en imposante gevel.

Dit eigendom biedt een zeldzame combinatie van ruimte, flexibiliteit en bereikbaarheid in het hart van de stad. Dankzij de achterliggende toegang via de Waalsestraat met inrijpoort en parkeermogelijkheden, leent het pand zich perfect voor uiteenlopende invullingen: residentieel wonen, kantoren, vrij beroep, atelier, studio, hospitalityconcept, AirBnB of een combinatie van functies.

Het hoofdgebouw omvat:

- Een ruim handelsgelijkvloers van ca. 113 m² met tussenverdiep van 40 m², aangevuld met toilet en berging
- Een indrukwekkend appartement met zolder van ca. 370 m² en een terras van 16 m², vergund en succesvol uitgebaat als AirBnB
- Een polyvalente ruimte van ca. 112 m² met bijkomende zolderopslag
3 overdekte autostaanplaatsen en 1 open staanplaats

Daarnaast omvat het eigendom ook het achterliggende gebouw in de Waalsestraat, wat het investerings- en ontwikkelingspotentieel aanzienlijk versterkt:

- 2 bouwplaten van elk ca. 185 m² (casco)
- 2 garageboxen (34,5 m² en 23,25 m²)
- 1 extra overdekte autostaanplaats

Een uitzonderlijke opportuniteit voor wie op zoek is naar een karaktervol en volumineus stadspand met tal van mogelijkheden, op een topligging in het historische hart van Brugge.

Property IDHW26008
Asking priceOn request
Type of houseVilla
Living area634 m²
Terrasopp. -
Lot surface area545 m²
Year of construction1847
Renovation year1989
Bedrooms4
Bathrooms3
Garages2
Shower rooms -

Cadastral Income€ 5.272
EPC-
Unique code20240531
Flood areaNiet gelegen in gevoelig gebied
Planning permit Yes
Parcelling permit No
Planning permit Residential area with cultural, historical and/or aesthetic value
Pre-emptive right No
Originating Summons-
Judicial decision No

Contact Henry Walthers