Exclusief gelegen villa met zicht op de Royal Zoute Golf Magere Schorre 68, 8300 Knokke-Zoute
Ref. 4376527

Knokke Homes
Asking price€ 3.500.000
Lot surface area992 m²
Living area262 m²

Contact Knokke Homes

Gelegen op een uitzonderlijke locatie aan de Magere Schorre, met open zicht op de prestigieuze Royal Zoute Golf Club, bevindt zich deze authentieke eigendom op een perceel van net geen 1.000 m². Een zeldzame opportuniteit voor wie op zoek is naar rust, privacy en een exclusieve woonomgeving in het hart van het Zoute.
De woning geniet van een optimale oriëntatie, een royale straatbreedte van 29,5 meter en beschikt zowel over een ruime voortuin als een zonnige, zuidgerichte achtertuin met terras en maximale privacy. Dankzij haar prachtige ligging en karakter biedt deze eigendom aanzienlijke mogelijkheden voor een grondige renovatie of een nieuwbouwproject volledig naar eigen ontwerp.

Huidige indeling van de woning: inkomhal met gastentoilet, ruime leefruimte en eetruimte rondom een riante open haard en beide uitgevend op het zuidgerichte terras en de tuin. Verder beschikt de gelijkvloers over een gesloten keuken.
Op de eerste verdieping bevindt zich enerzijds de master bedroom met aansluitende badkamer en anderzijds drie volwaardige slaapkamers met een douchekamer. Vanuit de voorzijde van de woning geniet men van prachtige open zichten op de golf.
De tweede verdieping omvat een praktische zolderverdieping.

Daarnaast beschikt de woning over een inpandige ruime garage met extra bergruimte en is er plaats voorzien voor twee wagens op de oprit.

Een unieke eigendom op toplocatie met enorm potentieel, ideaal voor wie exclusief wil wonen in een groene en residentiële omgeving.

Verkoop onder registratierechten.

Inlichtingen en bezoeken via 050 760 760

Property ID4376527
Asking price€ 3.500.000
Type of houseVilla
Living area262 m²
Terrasopp. -
Lot surface area992 m²
Year of construction1964
Renovation year -
Bedrooms4
Bathrooms2
Garages1
Shower rooms -

Cadastral Income€ 1.871
EPC363 kWh/m²
Unique code3749765
Flood areaNiet gelegen in gevoelig gebied
Planning permit Yes
Parcelling permit No
Planning permit Residential area
Pre-emptive right No
Originating Summons No
Judicial decision-

Contact Knokke Homes