Exclusieve villa met lift, bijgebouw en EPC A
Driehoeksdreef 15, 2970 Schilde—Ref. 7680197
Statige villa met lift en luxueuze afwerking in residentiële wijk “Den Drijhoek” te Zoersel
In de exclusieve en residentiële woonwijk “Den Drijhoek” op de grens van Schilde bevindt zich deze uitzonderlijke villa uit 2007, afgewerkt met oog voor detail, hoogwaardige materialen en hedendaags comfort. De woning combineert een tijdloze landelijke architectuur met moderne technieken en een uitstekende energieprestatie (EPC A).
De villa is gelegen op een mooi aangelegd perceel en geniet van maximale privacy dankzij de volwassen tuin met ruim bijgebouw en stijlvolle omheining. De statige gevels, charmante daklijnen en royale oprit geven deze eigendom een bijzonder klassevolle uitstraling.
Luxe, comfort en energiezuinigheid
Deze woning werd uitgerust met alle hedendaagse voorzieningen waaronder:
Lift aanwezig
EPC-label A
Zonnepanelen
Airconditioning
Hoogrendementsketel
Domoticasysteem
Alarminstallatie
Sunscreens
Centraal stofzuigsysteem
Bevloeïngssysteem
Automatische garagepoorten
Kruipkelder
Indeling gelijkvloers
Via de stijlvolle inkomhal met vestiaire en gastentoilet betreedt u deze lichtrijke villa. De royale leefruimte bestaat uit een ruime eetkamer en een sfeervol salon met authentieke haard. Daarnaast bevindt zich een aparte tv-kamer voor extra comfort en gezelligheid.
De luxueus ingerichte leefkeuken is voorzien van hoogwaardige Miele-toestellen waaronder een inductiekookplaat en steamer. Aansluitend bevindt zich een praktische bijkeuken met toegang tot de lift en de dubbele inpandige garage.
Eerste verdieping
De verdieping omvat meerdere ruime kamers met maatwerk en ingemaakte kasten.
Masterbedroom aan de tuinzijde met maatwerk schrijnwerkerij en grote ensuite badkamer, 2de kamer momenteel ingericht als logeerkamer met douchekamer, 3de multifuncionele kamer mogelijks om te vormen tot 2 slaapkamers.
Volledig afgewerkte zolder
De ruime zolderverdieping werd reeds volledig afgewerkt en biedt bijzonder veel potentieel. Alle leidingen voor een bijkomende badkamer zijn reeds voorzien, waardoor hier eenvoudig nog twee extra slaapkamers kunnen worden ingericht.
Exclusieve tuinbeleving
De prachtig aangelegde tuin vormt een oase van rust en privacy. Dankzij het automatische besproeiingssysteem en de verzorgde groenaanleg geniet u het hele jaar door van een perfect onderhouden buitenomgeving.
Achteraan bevindt zich een stijlvol bijgebouw met ingerichte buitenkeuken en apart toilet — ideaal voor ontspanning, zomeravonden en het ontvangen van gasten, perfecte kantoorruimte of eventueel extra logeerruimte.
Voor meer info of een bezoek ter plaatsen neem contact op met Amparo via 0478 68 29 86 of amparo@reds.be
| Property ID | 7680197 |
|---|---|
| Asking price | € 1.430.000 |
| Type of house | Villa |
| Living area | 475 m² |
| Terrasopp. | - |
| Lot surface area | 2.434 m² |
| Year of construction | 2007 |
| Renovation year | - |
| Bedrooms | 5 |
| Bathrooms | 3 |
| Garages | 2 |
| Shower rooms | - |
| Cadastral Income | - |
|---|---|
| EPC | 97 kWh/m² |
| Unique code | 3571121 |
| Flood area | Niet medegedeeld |
| Planning permit | No |
| Parcelling permit | No |
| Planning permit | Residential park |
| Pre-emptive right | No |
| Originating Summons | - |
| Judicial decision | - |
Reds Orteliuskaai 8, 2000 Antwerpen
- Telephone:+32.3.227.58.58
- EMAIL:info@reds.be
- Website:www.reds.be

















































