Iconische Designloft Havermarkt 35, 3500 Hasselt
Ref. 9017214

Found & Baker Properties
Asking price€ 1.895.000
Lot surface area920 m²
Living area282 m²

Contact Found & Baker Properties

Achter de karaktervolle gevel van het voormalige Oude Postgebouw aan de Havermarkt schuilt een residentie die geschiedenis en hedendaagse architectuur op een uitzonderlijke manier samenbrengt. Deze exclusieve designloft van 282 m² beslaat de volledige eerste verdieping en wordt gekenmerkt door indrukwekkende plafondhoogtes tot 3,9 meter, royale lichtinval en een verfijnde, tijdloze afwerking.

Bij de renovatie – met architect Bart Lens – werd resoluut gekozen voor een tijdloze architectuur waarin authentieke elementen en hedendaagse materialen elkaar versterken. Het resultaat is een interieur met een rustige, minimalistische uitstraling, afgewerkt met oog voor detail en ontworpen voor comfortabel wonen.

De leefruimte ontvouwt zich als één harmonieus geheel, waar hoge plafonds, royale raampartijen en een sobere materiaalkeuze een gevoel van openheid creëren. De zithoek met gashaard sluit naadloos aan op de eetruimte en de volledig uitgeruste keuken, die werd ingericht met kwalitatieve toestellen en doordacht maatwerk.

Ook buiten biedt deze woning een zeldzame woonkwaliteit. Een overdekt en verwarmd terras vormt de overgang naar de spectaculaire privatieve daktuin van ongeveer 300 m². Met haar waterpartij en verschillende zitplekken vormt deze buitenruimte een groene oase, midden in het historische stadscentrum.

De master suite beschikt over een ruime maatwerkdressing, terwijl ook de tweede slaapkamer dezelfde rustige en hoogwaardige afwerking geniet. De wellnessbadkamer is ingericht met een ligbad, stoomdouche, sauna en zorgvuldig geselecteerde designafwerking, waardoor ze aanvoelt als een private spa.

Een geïntegreerd Bang & Olufsen-audiosysteem, camerabewaking, een alarmsysteem en vloerverwarming in de badkamer zorgen voor een hedendaags wooncomfort op hoog niveau.

De loft bevindt zich op een van de meest gegeerde locaties van Hasselt, waar winkels, gastronomie en cultuur zich op wandelafstand bevinden.

Twee ondergrondse autostaanplaatsen kunnen optioneel worden aangekocht.

Een unieke residentie waar architectuur, erfgoed en hedendaags comfort samenvloeien tot een bijzonder woonconcept in het hart van de stad.

Property ID9017214
Asking price€ 1.895.000
Type of houseLoft
Living area282 m²
Terrasopp.30 m²
Lot surface area920 m²
Year of construction1899
Renovation year2013
Bedrooms3
Bathrooms1
Garages -
Shower rooms -

Cadastral Income€ 3.700
EPC240 kWh/m²
Unique code20240702
Flood areaNiet gelegen in gevoelig gebied
Planning permit Yes
Parcelling permit No
Planning permit Residential area with cultural, historical and/or aesthetic value
Pre-emptive right No
Originating Summons-
Judicial decision No
P-score B
G-score B

Premium broker

Found & Baker Properties Guffenslaan  15, 3500 Hasselt

Contact Found & Baker Properties