Designappartement Residentie Ilex Schaapsweide 6, 3700 Tongeren-Borgloon
Ref. 8881048

Found & Baker Properties
Asking price€ 649.000
Lot surface area11.497 m²
Living area165 m²

Contact Found & Baker Properties

Subliem afgewerkt gelijkvloers designappartement, volledig uitgewerkt en gerealiseerd door Cr33mers, gelegen in het historische hart van Tongeren.

Verkoop onder registratierechten.

Het appartement maakt deel uit van de afgesloten Residentie ‘Ilex’, omgeven door een fraai aangelegde, volwassen tuin. U woont hier op wandelafstand van het centrum van Tongeren, met alle voorzieningen binnen handbereik.

Dit recente appartement (bouwjaar 2020) biedt een royale bewoonbare oppervlakte van 165 m² en beschikt over een prachtig zuidwestgericht terras van 32 m². Het interieurconcept is consequent doorgetrokken in elke ruimte, met een verfijnde harmonie tussen notenhout, lakwerk en natuursteen.

De lichtrijke leefruimte werd uitgerust met maatwerk kasten, discreet geïntegreerde technieken en een sfeervolle gashaard, wat zorgt voor een strak maar warm geheel.

Centraal in het appartement bevindt zich een royaal kookeiland in kwartsiet natuursteen. De keuken is voorzien van hoogwaardige toestellen, waaronder een BORA-kookplaat, Siemens oven met stoomfunctie, Quooker-kraan, Liebherr koelkast met ijsblokjesfunctie en een ingebouwde wijnklimaatkast.

De ruime badkamer combineert esthetiek en functionaliteit en is afgewerkt met Corian maatwerk, een Whirlpoolbad, inloopdouche en een hoogwaardige Japanse toiletinstallatie.

Verder beschikt het appartement over twee slaapkamers, waarvan één momenteel ingericht is als bureau of gastenkamer. De master bedroom omvat een stijlvol geïntegreerde inbouwdressing. Een praktische wasruimte/berging is discreet geïntegreerd in het totaalconcept.

Op technisch vlak is dit appartement volledig toekomstgericht uitgerust met een geavanceerd domoticasysteem, alarminstallatie en camerabewaking. Met een E-peil van E45 (77 kWh/m²·jaar) en energielabel A combineert het pand luxueus wooncomfort met een uitstekende energie-efficiëntie.

Het geheel wordt vervolledigd door een privatieve garagebox en een bijkomende staanplaats binnen de beveiligde residentie. Een uitzonderlijke woonkans voor wie design, comfort en rust wil verenigen op een toplocatie.

Property ID8881048
Asking price€ 649.000
Type of houseApartment
Living area165 m²
Terrasopp.32 m²
Lot surface area11.497 m²
Year of construction2021
Renovation year -
Bedrooms2
Bathrooms1
Garages1
Shower rooms -

Cadastral Income€ 1.376
EPC77 kWh/m²
Unique code73083
Flood areaNiet gelegen in gevoelig gebied
Planning permit Yes
Parcelling permit Yes
Planning permit Residential area
Pre-emptive right No
Originating Summons-
Judicial decision No

Premium broker

Found & Baker Properties Guffenslaan  15, 3500 Hasselt

Contact Found & Baker Properties