Villa met binnenzwembad en conciërgerie op riant perceel Antwerpsesteenweg 42, 2350 Vosselaar
Ref. 7216405

De Boer & Partners Immobiliën Groep
Asking price€ 1.495.000
Lot surface area4.950 m²
Living area1.436 m²

Contact De Boer & Partners Immobiliën Groep

Deze uitzonderlijke villa is gelegen op een perceel van ca. 4.950 m² langs de Antwerpsesteenweg in Vosselaar en combineert aanzienlijke volumes met een doordachte indeling. De royale inkomhal biedt toegang tot de leefruimtes, bestaande uit een eet- en zithoek, een afzonderlijke tv-kamer en een bureauruimte. Centraal bevindt zich de vernieuwde keuken met Gaggenau-toestellen, uitgevend op het overdekte binnenzwembad, een lichtrijke leefruimte met tuincontact en een wellnessgedeelte met sauna. Verder beschikt de woning over een inpandig duplex appartement met eigen ingang, een totaal van acht slaapkamers en zes badkamers.

Indeling
Via de imposante entreehal betreedt u de woning. Aan de linkerzijde bevindt zich een eerste leefruimte die is ingericht met eet- en zitgelegenheid. Aansluitend volgt een afzonderlijke tv-kamer, met daarnaast een bijkomende ruimte die zich leent tot gebruik als bureau of werkkamer.


Het hart van de villa is de keuken, welke zich centraal in de villa bevindt. De keuken werd enkele jaren geleden vernieuwd en is uitgerust met kwalitatieve Gaggenau-toestellen. De keuken kijkt uit op het overdekte binnenzwembad en op een aangrenzende, lichtrijke ruimte met glazen dak, ingericht als eet/leefruimte en in direct contact met de tuin. De keuken alsook de ruimte met binnenzwembad verlenen toegang tot de kelderverdieping. Deze heeft een gedeeltelijke barfunctie en een wellnessfunctie, compleet met sauna en douches.


Verder op het gelijkvloers bevinden zich een vestiaire, een gastentoilet en een wasplaats. Vanuit de wasplaats is er toegang tot de ruime garage, voorzien van meerdere poorten aan voor- en achterzijde.

Verdieping
Op de eerste verdieping, dewelke we bereiken via de royale wenteltrap, bevinden zich drie slaapkamers, elk met bijhorende badkamer. De mastersuite, met royale afmetingen, is uitgerust met twee dressings. De tweede verdieping omvat nog twee bijkomende slaapkamers, een speelkamer, een extra badkamer en zolderruimte.

Appartement
In het pand is tevens een volwaardig inpandig appartement ondergebracht, opgevat als duplex en geschikt voor conciërge of inwonende ondersteuning. Dit appartement beschikt over een leefruimte, keuken, 2 badkamers en 3 slaapkamers, en functioneert autonoom binnen het geheel met eigen ingang.


De villa beschikt in totaal over 8 slaapkamers en 6 badkamers, en biedt een bewoonbare oppervlakte van ca. 1.436 m² (inclusief appartement). Het geheel wordt omgeven door een ruim, groen perceel dat privacy en rust waarborgt, met behoud van een vlotte bereikbaarheid.


Een eigendom met aanzienlijke volumes en diverse gebruiksmogelijkheden, geschikt voor wie ruimte, comfort en een zekere autonomie binnen het wonen weet te waarderen. Verder biedt de woning nog de mogelijkheid voor andere invullingen, zoals bv. B&B, kleinschalig restaurant, kantoor (bv. private banking) of een andere, rustige, zelfstandige activiteit.

Bijzonderheden:
- Riant perceel van ca. 4950m²
- Totaliteit van 8 slaapkamers en 6 badkamers
- Indoor zwembad met welness
- Royale ruimtes met doordachte indeling
- Gunstige ligging nabij invalswegen en vlotte bereikbaarheid naar zowel Nederland als Antwerpen.

Property ID7216405
Asking price€ 1.495.000
Type of houseVilla
Living area1.436 m²
Terrasopp. -
Lot surface area4.950 m²
Year of construction1970
Renovation year -
Bedrooms8
Bathrooms6
Garages4
Shower rooms -

Cadastral Income€ 6.922
EPC240 kWh/m²
Unique code20231130-0003053962-RES-1
Flood areaNiet medegedeeld
Planning permit Yes
Parcelling permit No
Planning permit Residential area
Pre-emptive right No
Originating Summons No
Judicial decision-

De Boer & Partners Immobiliën Groep Grote Markt 22, 2300 Turnhout

  • Monday - FridayOpen from 09.00 - 17.00
  • Saturday On appointment
  • Sunday Closed

Contact De Boer & Partners Immobiliën Groep