Karaktervolle rietgedekte villa op 1.120m² met 5 slaapkamers
Beukenlaan 24A, 2020 Antwerpen—Ref. 5335
Algemeen
Op een absolute toplocatie in villawijk Den Brandt vinden we deze knappe rietgedekte villa op een zuid-gericht perceel van 1.120 m². Op nog geen 100 meter van de woning vindt u maar liefst drie prachtige parken terug (Park Den Brandt, Nachtegalenpark en Middelheimpark). Dankzij de goede verbindingen is dit een prachtige locatie om te wonen. De villa werd opgericht in 1958 in een zeer solide betonstructuur en werd steeds goed onderhouden.
Indeling
Aan de straatzijde vinden we een automatische poort terug met achterliggende oprit en garage. We betreden het pand in een ruime inkomhal waar meteen de prachtige trap in houtwerk opvalt. De gigantische leefruimte op originele parket biedt zeer veel mogelijkheden naar indeling. Aangrenzend is er een eetkamer en een recent vernieuwde keuken met Miele toestellen en Boretti 6 pits gasvuur. Naast de keuken is er een handige bijkeuken met zij-ingang en een toilet met douche. Aan de inkomhal vinden we een vestiaire en toegang tot de garage met automatische poort.
De volgroeide tuin is mooi zuidgericht en is zeer aangenaam om in te vertoeven. Op de eerste verdieping vinden we 4 mooie slaapkamers terug. De masterbedroom is voorzien van airco en de nodige ingemaakte kasten en aangrenzend een badkamer met ruime douche, toilet en dubbele lavabo. Er is een tweede ruime slaapkamer met airco, ingerichte dressing en een badkamer met jacuzzi-bad, toilet en dubbele lavabo. De derde slaapkamers is voorzien van ingemaakte kasten en bureau en heeft een ensuite badkamer met jacuzzi-bad, dubbele lavabo en toilet. Vervolgens is er een vierde slaapkamer en een vierde badkamer met toilet, lavabo en douche die uitgeven op de ruime nachthal.
De zolder is te bereiken met een vaste trap en deels ingericht als polyvalente ruimte (speelruimte) met aangrenzend een slaapkamer en vijfde badkamer. Onder de woning vinden we deels gewone en deels kruipkelder terug. Hier vinden we een wasruimte, 2 bergruimtes en een technische ruimte met de stookolieketel.
Interesse
Zoekt u een kwalitatieve degelijke villa op toplocatie om uw droomwoning van te maken? Aarzel niet en bel snel voor een afspraak op 03/459.89.59.
| Property ID | 5335 |
|---|---|
| Asking price | € 1.599.000 |
| Type of house | Villa |
| Living area | 475 m² |
| Terrasopp. | - |
| Lot surface area | 1.120 m² |
| Year of construction | 1958 |
| Renovation year | - |
| Bedrooms | 5 |
| Bathrooms | 5 |
| Garages | 1 |
| Shower rooms | - |
| Cadastral Income | € 4.769 |
|---|---|
| EPC | 308 kWh/m² |
| Unique code | 20240430-0003232438-RES-1 |
| Flood area | Niet gelegen in gevoelig gebied |
| Planning permit | Yes |
| Parcelling permit | No |
| Planning permit | Residential area |
| Pre-emptive right | No |
| Originating Summons | No |
| Judicial decision | No |
Altro Vastgoed Edegem Strijdersstraat 8, 2650 Edegem
- Telephone:03 459 89 59
- EMAIL:info@altro-vastgoed.be
- Website:www.altro-vastgoed.be



































