Appartement met frontaal zeezicht - Wandeldijk Het Zoute Zeedijk-Het Zoute 870 box 21, 8300 Knokke-Heist
Ref. 7199090

Agence Het Zoute
Asking price€ 7.650.000
Lot surface area235 m²
Living area206 m²

Contact Agence Het Zoute

Aan de iconische Wandeldijk in het Zoute bevindt zich dit uitzonderlijk appartement met een gevelbreedte van circa 12 meter en een indrukwekkend frontaal zicht op zee. Deze exclusieve ligging combineert een panoramisch uitzicht met een zeldzaam gevoel van ruimte en privacy. Het appartement biedt een royale leefruimte en eetkamer waar grote raampartijen zorgen voor overvloedig lichtinval en een directe connectie met de unieke kustlijn. De open keuken sluit naadloos aan bij de leefruimte en draagt bij aan het open karakter van het appartement.

De master bedroom aan de voorzijde geniet eveneens van het zeezicht en beschikt over een eigen badkamer. Aan de zuidkant bevinden zich drie volwaardige slaapkamers, elk met toegang tot een zonnig terras en een vrij uitzicht. Daarnaast zijn er twee bijkomende badkamers, een praktische wasruimte en een aparte berging.

Tot het comfort behoren ook een private kelderberging en de aanwezigheid van een conciërge in de residentie. Ook bestaat de mogelijkheid tot aankoop van twee autostaanplaatsen en een ruime garagebox in het gebouw. Een bijzonder aanbod op een toplocatie, waar zeezicht, ruimte en rust harmonieus samenkomen.

Property ID7199090
Asking price€ 7.650.000
Type of houseApartment
Living area206 m²
Terrasopp.35 m²
Lot surface area235 m²
Year of construction1978
Renovation year -
Bedrooms4
Bathrooms3
Garages -
Shower rooms -

Cadastral Income-
EPC108 kWh/m²
Unique code3686126
Flood areaNiet gelegen in gevoelig gebied
Planning permit Yes
Parcelling permit No
Planning permit Residential area
Pre-emptive right-
Originating Summons No
Judicial decision-

Agence Het Zoute Kustlaan 105, 8300 Knokke-Heist

  • Monday - TuesdayOpen from 09.30 - 12.30 – 14.00 - 18.00
  • Wednesday Closed
  • Thursday - SaturdayOpen from 09.30 - 12.30 – 14.00 - 18.00
  • Sunday Closed

Broker

Contact Agence Het Zoute