Splendide propriété , à quelques pas du Tennis Club et du Zwin. 8300 KNOKKE-ZOUTE
Ref. 1375698

Cambier - De Nil
Asking price€ 11.250.000
Lot surface area2.048 m²
Living area750 m²

Contact Cambier - De Nil

Exclusief te koop

Droomvilla op absolute toplocatie, genesteld tussen Het Zwin en de Zoute Tennis Club, op een zeldzaam perceel van 2048 m². Ruimte, licht en levenskwaliteit staan hier centraal, alsook een sublieme afwerking tot in de kleinste details.


Indeling: Ruime inkomhal met gastentoilet en vestiaire, uiterst ruime woonkamer met zit- en eethoek met design gashaard, uitgevend op de schitterende zonovergoten terrassen en de prachtige tuin met overloop-zwembad, getekend door de hand van vermaard tuinarchitect Dominique Eeman. Magnifieke leefkeuken welke werd uitgewerkt tot in de nok met eetplaats en uitgevend op een overdekte terras.
Op het gelijkvloers is nog een polyvalente ruimte die naar wens kan ingericht worden als bureau/vergaderzaal/tv-hoek,….


Op de eerste verdieping bevindt zich de luxe mastersuite met ramen tot op de grond voor onneembare zichten op de fantastische tuin. Aansluitend de ruime dressing en luxueuze badkamer voorzien van inloopdouche (met hammam) en ligbad. Vervolgens een tweede slaapkamer met dressing en eigen sanitair. Op de tweede verdieping zijn er nog 3 magnifieke slaapkamers met ieder hun eigen bad-of douchekamer.


Via een aparte trap, vertrekkende van het gelijkvloers, kan de extra ruime 6de slaapkamer of polyvalante ruimte betreden worden. Aangezien deze ruimte eveneens van een extra badkamer geniet en voorzien is van een kitchenette kan ook inwonend personeel perfect de villa betrekken.


Kelder waar kosten noch moeite werden gespaard om ook hier de luxe-beleving van deze villa door te trekken. Een fantastische wijnkelder om U tegen te zeggen, wellness met sauna, infraroodcabine en aparte doucheruimte. Uiteraard ook een ruim technisch lokaal.


De villa heeft een garage voor 2 wagens en heeft voorliggende staanplaatsen voor tot 5 extra voertuigen.

Property ID1375698
Asking price€ 11.250.000
Type of houseVilla
Living area750 m²
Terrasopp. -
Lot surface area2.048 m²
Year of construction1992
Renovation year2018
Bedrooms6
Bathrooms6
Garages1
Shower rooms -

Cadastral Income-
EPC89 kWh/m²
Unique code3370804
Flood areaNiet gelegen in gevoelig gebied
Planning permit Yes
Parcelling permit No
Planning permit Other
Pre-emptive right No
Originating Summons No
Judicial decision-
P-score A
G-score A

Cambier - De Nil Albertplein  10, 8300 Knokke-Zoute

  • Monday - TuesdayOpen from 09.00 - 12.30 – 14.00 - 18.00
  • Wednesday Closed
  • Thursday - SaturdayOpen from 09.00 - 12.30 – 14.00 - 18.00
  • Sunday Closed

Contact Cambier - De Nil