Royale penthouse in de voormalige Leopoldskazerne Gaspar de Craeyerstraat 2, 9000 Gent
Ref. 8932004

Found & Baker Properties
Asking price€ 1.290.000
Lot surface areaNot known
Living area217 m²

Contact Found & Baker Properties

Ontdek deze uitzonderlijke nieuwbouwpenthouse, gelegen in de prestigieuze voormalige Leopoldskazerne, waar karaktervolle architectuur en hedendaags wooncomfort perfect samenkomen.

Met een royale bewoonbare oppervlakte van maar liefst 217 m² en een zonnig terras van 50 m² biedt dit appartement een unieke woonbeleving op een toplocatie.

Bij binnenkomst wordt u verwelkomd in de ruime inkomhal met gastentoilet. De open leefkeuken vormt meteen een echte eyecatcher dankzij de indrukwekkende plafondhoogte en de authentieke gewelven die het geheel een bijzonder karakter geven. De keuken is hoogwaardig afgewerkt met maatwerk, uitgerust met kwalitatieve Miele-toestellen en beschikt bovendien over een aparte ruime provisieberging.

De eetplaats sluit naadloos aan op het ruime zonneterras en geniet van een overvloed aan natuurlijk licht, wat zorgt voor een aangename en open sfeer.

Op het tussenverdiep bevindt zich momenteel een formele leefruimte, die zich ook perfect leent als bureau of polyvalente ruimte. Op het bovenste niveau bevindt zich de tweede, royale leefruimte: een ware oase van licht dankzij de verschillende dakramen en de unieke openheid van het geheel.

Het appartement beschikt over 3 volwaardige slaapkamers en 2 badkamers. De master bedroom heeft een ensuite badkamer met dubbele lavabo, ligbad, inloopdouche en een afzonderlijk toilet. Daarnaast is er ruimte voorzien voor een dressing die volledig naar eigen wens kan worden ingericht.
De twee bijkomende slaapkamers delen een tweede badkamer, uitgerust met dubbele lavabo en douche. Verder is er nog een aparte wasplaats aanwezig.

Naast de kwalitatieve afwerking is het pand technisch uitgerust met vloerverwarming en ventilatie type D.

In de vraagprijs zijn bovendien twee kelderbergingen inbegrepen.
Optioneel bestaat de mogelijkheid om twee ondergrondse staanplaatsen aan te kopen aan €55.000 per staanplaats.

Een unieke penthouse voor wie op zoek is naar ruimte, licht, luxe en karakter op een uitzonderlijke locatie.

Property ID8932004
Asking price€ 1.290.000
Type of houseApartment
Living area217 m²
Terrasopp.55 m²
Lot surface area -
Year of construction2021
Renovation year -
Bedrooms3
Bathrooms2
Garages2
Shower rooms -

Cadastral Income-
EPC-
Unique code-
Flood areaNiet gelegen in gevoelig gebied
Planning permit Yes
Parcelling permit No
Planning permit Residential area with cultural, historical and/or aesthetic value
Pre-emptive right No
Originating Summons-
Judicial decision No

Contact Found & Baker Properties