Architectenvilla met en een prachtig aangelegde tuin van 65a Avenue du Gui 61, 1180 Uccle
Ref. Gui

Ellem Properties
Asking price€ 3.700.000
Lot surface area65 m²
Living area850 m²

Contact Ellem Properties

Gelegen in de Avenue du Gui, in de prestigieuze wijk Prins van Oranje, nabij het openbaar vervoer en de winkels van Fort Jaco, biedt deze prachtige viergevelvilla, ontworpen door architect Olivier Dwek, uitzonderlijke leefruimtes.

Op het gelijkvloers bevindt zich een ruime en majestueuze inkomhal, drie salons: een grote ontvangstruimte met open haard, een tweede salon dat uitgeeft op een ruim bureau (ideaal voor vrije beroepen), en een derde salon met bar en vide. Verder zijn er een eetkamer, een zeer grote volledig uitgeruste keuken met eethoek en een bijkeuken/wasruimte.

Op de eerste verdieping bevindt zich een mastersuite met privé-salon, dressing en en-suite badkamer. Daarnaast zijn er twee extra slaapkamers, elk met hun eigen en-suite badkamer. Het salon van de mastersuite kan worden omgevormd tot een extra slaapkamer.

In de kelderverdieping bevindt zich een ruime and luxueuse conciërgewoning met salon, slaapkamer en badkamer, die ook als vierde slaapkamer kan dienen.

De villa beschikt ook over een garage voor 3 à 4 wagens en kelders (waaronder een wijnkelder) onder het hele huis. De prachtig aangelegde, zuidgerichte tuin is 65 are groot.

Het interieur werd ingericht door de bekende interieurarchitecte Claire Bataille.

Property IDGui
Asking price€ 3.700.000
Type of houseVilla
Living area850 m²
Terrasopp. -
Lot surface area65 m²
Year of construction1970
Renovation year2002
Bedrooms4
Bathrooms4
Garages3
Shower rooms -

Cadastral Income-
EPC-
Unique code202001200000563461-01-3
Flood areaNiet medegedeeld
Planning permit Yes
Parcelling permit-
Planning permit Residential area
Pre-emptive right No
Originating Summons No
Judicial decision No

Contact Ellem Properties