Uitzonderlijke tweewoonst met topligging Liersesteenweg 213/215, 2860 Sint-Katelijne-Waver
Ref. 7691382

Homixx Vastgoed
Asking price€ 750.000
Lot surface area1.472 m²
Living area369 m²

Contact Homixx Vastgoed

Bent u op zoek naar een unieke woonoplossing die ruimte, comfort en flexibiliteit combineert?

Homixx Vastgoed stelt deze uitzonderlijke open bebouwing voor aan de Liersesteenweg in Sint-Katelijne-Waver. Dit unieke eigendom is perfect in te richten als kangoeroewoning, tweewoonst, of woning met praktijkruimte. Het geheel is gelegen op twee percelen met een totale grondoppervlakte van 1.472 m² en biedt een prachtig, rustgevend uitzicht op het achterliggende groen.

De eerste woning beschikt over een comfortabele bewoonbare oppervlakte van 177 m², terwijl de tweede een royale 192 m² aan leefruimte biedt. Beide entiteiten zijn praktisch ingedeeld en voorzien van een keuken, grote leefruimte, inkom, badkamer en apart gastentoilet. De aanwezigheid van grote ramen zorgt in elke unit voor een optimale lichtinval en een aangenaam binnen-buitengevoel. Per woonunit zijn er bovendien drie tot vier volwaardige slaapkamers aanwezig, wat de woning uitermate geschikt maakt voor grotere gezinnen. (7 in totaal) Het rieten dak zorgt voor een goed binnenklimaat en prima isolatie, ook akoestisch!

De woning is ook uitgerust met een zolder en een kruipkelder, wat voor extra stockageruimte/ technische mogelijkheden zorgt. Buiten kan u ontspannen op het terras met zicht op de grote tuin. Uw wagens parkeert u moeiteloos in een van de garages, of gewoon vooraan.

Met een gunstige EPC-score C voor beide units geniet u bovendien van een energiezuinige basis.
Dit is een zeldzame kans op een toplocatie!

Property ID7691382
Asking price€ 750.000
Type of houseVilla
Living area369 m²
Terrasopp. -
Lot surface area1.472 m²
Year of construction1963
Renovation year -
Bedrooms7
Bathrooms2
Garages2
Shower rooms -

Cadastral Income€ 1.797
EPC203 kWh/m²
Unique code-
Flood areaNiet gelegen in gevoelig gebied
Planning permit Yes
Parcelling permit-
Planning permit Residential area
Pre-emptive right No
Originating Summons No
Judicial decision-

Contact Homixx Vastgoed