Pastorie Elsegem. Elsegemplein 13, 9790 Wortegem-Petegem
Ref. 045-25-PLC44

Le Clair
Asking price€ 1.550.000
Lot surface area5.640 m²
Living area362 m²

Contact Le Clair

In het hart van Elsegem, op een boogscheut van de Golf van Oudenaarde, bevindt zich de Pastorie van Elsegem, een waardevol stukje erfgoed dat geschiedenis en hedendaags comfort naadloos met elkaar verbindt. De pastorie is volledig omringd door een gracht. Via een brugje links van de kerk bereikt men dit idyllische domein, waar rust en karakter hand in hand gaan.


De huidige pastorie werd gebouwd in 1883 in neotraditionele stijl, naar de plannen van de gerenommeerde Gentse architect Auguste Van Assche. Na de oorlogsschade die ze opliep tijdens de Eerste Wereldoorlog, werd de woning tussen 1920 en 1921 gedeeltelijk heropgebouwd, met respect voor de oorspronkelijke stijl en uitstraling.


Vandaag is de pastorie volledig instapklaar en aangepast aan de noden van modern wooncomfort. Op het gelijkvloersbevindt zich een open keuken die in verbinding staat met een gezellige leefruimte en zitplaats. Daarnaast zijn er een wasruimte en een extra ruimte die perfect dienst kan doen als bijkomende leefruimte of kantoorruimte.


Op de bovenverdiepingen telt de pastorie vier ruime slaapkamers en twee badkamers. De masterbedroom is uitgerust met een eigen dressing en een badkamer met zowel bad als douche.


De Pastorie van Elsegem is een uniek pand dat zijn historische ziel heeft weten te behouden, terwijl het tegelijk een warm en comfortabel thuis biedt in een uitzonderlijk groene en rustige omgeving.

Voor meer informatie of een bezoek, kan u ons contacteren op het nummer 0472 02 44 44 of via info@le-clair.be

Property ID045-25-PLC44
Asking price€ 1.550.000
Type of houseVilla
Living area362 m²
Terrasopp. -
Lot surface area5.640 m²
Year of construction -
Renovation year -
Bedrooms4
Bathrooms2
Garages -
Shower rooms2

Cadastral Income€ 1.543
EPC132 kWh/m²
Unique code-
Flood areaNiet gelegen in gevoelig gebied
Planning permit-
Parcelling permit No
Planning permit Agricultural area
Pre-emptive right No
Originating Summons No
Judicial decision-

Premium broker

Le Clair Deinsesteenweg  27, 9770 Kruisem

Broker

Contact Le Clair