Instapklare villa in doodlopende wijk te Denderleeuw Liefkenshage 5, 9470 Denderleeuw
Ref. 1460372

ERA Living
Asking price€ 549.000
Lot surface area682 m²
Living area184 m²

Contact ERA Living

Ben je op zoek naar een instapklare villa met 4 slaapkamers, garage en tuin in een doodlopende wijk? Gevonden!

In een rustige straat in Denderleeuw vind je deze verrassend ruime en energiezuinige gezinswoning die meteen een gevoel van thuiskomen geeft. Dankzij de conforme elektriciteit en het gunstige EPC-label B, mogelijk gemaakt door een gascondensatieketel, hoogrendementsglas, dak- & vloerisolatie én zonnepanelen, woon je hier niet alleen comfortabel maar ook futureproof. Extra mooi meegenomen: de nieuwe eigenaar kan tot 2030 blijven genieten van groenestroomcertificaten. Ook op praktisch vlak scoort deze woning sterk met een videofoon, waterverzachter en een regenwaterput van maar liefst 10.000 liter.

 

Je komt binnen via de inkomhal met apart toilet die uitgeeft op de lichtrijke leefruimte van ongeveer 40m², waar de gashaard meteen voor sfeer en gezelligheid zorgt. Aansluitend bevindt zich de volledig uitgeruste keuken met vaatwas, gasfornuis, oven en microgolf. Vanuit de keuken heb je toegang tot de veranda met airco, die uitkijkt op en rechtstreeks toegang biedt tot de tuin met pergola, een heerlijke plek om te ontspannen. Via de keuken bereik je ook de garage met automatische sectionaalpoort.

De nachthal brengt je naar drie ruime slaapkamers van respectievelijk 24, 13 en 11 m² en een vierde, kleinere kamer die perfect kan dienen als bureau, dressing of kinderkamer. De badkamer is praktisch ingericht met ligbad, douche en dubbele lavabo. Tot slot is er nog een bergzolder en tuinhuis.

Property ID1460372
Asking price€ 549.000
Type of houseVilla
Living area184 m²
Terrasopp. -
Lot surface area682 m²
Year of construction1997
Renovation year -
Bedrooms4
Bathrooms1
Garages1
Shower rooms -

Cadastral Income€ 1.212
EPC164 kWh/m²
Unique code20260108-0003764904-RES-1
Flood areaNiet gelegen in gevoelig gebied
Planning permit Yes
Parcelling permit No
Planning permit Residential area
Pre-emptive right No
Originating Summons No
Judicial decision-

Contact ERA Living