Karaktervol multifunctioneel gebouw met 590 m² bruikbare oppervlakte, tuin en ruime parkeermogelijkheden. Vroentestraat 2, 3290 Diest
Ref. 10/2205

Hillewaere Vastgoed Hasselt
Asking price€ 780.000
Lot surface area656 m²
Living area590 m²

Contact Hillewaere Vastgoed Hasselt

Uitsluitend te verwerven via een aandelenoverdracht.
Bent u op zoek naar een uniek pand met karakter, ruimte en tal van mogelijkheden? Dan biedt dit uitzonderlijke multifunctionele gebouw in Schaffen (Diest) een zeldzame opportuniteit.

Met een bruikbare vloeroppervlakte van maar liefst 590 m², een tuin en parkeermogelijkheden, leent dit pand zich uitstekend voor diverse professionele, commerciële of residentiële invullingen. Het gebouw beschikt over een authentieke uitstraling en karaktervolle elementen die zorgen voor een unieke sfeer en uitstraling.

Het pand is momenteel vergund als koffiehuis en biedt daardoor interessante mogelijkheden voor horeca, evenementen, praktijkruimtes, kantoren, co-working of een combinatie van wonen en werken. Volgens lokale overlevering en bepaalde historische bronnen zou het gebouw oorspronkelijk dienst hebben gedaan als schoolgebouw, wat bijdraagt aan zijn bijzondere charme en historisch karakter.

Troeven
Multifunctioneel gebouw
590 m² bruikbare vloeroppervlakte
Vergund als koffiehuis
Karaktervolle architectuur
Tuin aanwezig
Voldoende parkeermogelijkheden
Tal van exploitatie- en investeringsmogelijkheden
Uniek pand met historische uitstraling
Uitstekende ligging

Gelegen in Schaffen, een deelgemeente van Diest, geniet dit pand van een strategische ligging met een uitstekende bereikbaarheid. Het centrum van Diest, winkels, scholen en openbaar vervoer bevinden zich op korte afstand, terwijl de op- en afritten van de E313 een vlotte verbinding bieden richting Hasselt, Leuven en Antwerpen. De combinatie van een groene omgeving, een centrale ligging en een sterke regionale aantrekkingskracht maakt deze locatie bijzonder interessant voor ondernemers en investeerders.

Kortom, een uitzonderlijke opportuniteit voor wie op zoek is naar een karaktervol pand met een rijke uitstraling, een veelzijdige bestemming en een uitstekend investeringspotentieel.

Property ID10/2205
Asking price€ 780.000
Type of houseVilla
Living area590 m²
Terrasopp. -
Lot surface area656 m²
Year of construction -
Renovation year2001
Bedrooms -
Bathrooms-
Garages -
Shower rooms -

Cadastral Income€ 1.385
EPC-
Unique code20260629
Flood areaNiet gelegen in gevoelig gebied
Planning permit-
Parcelling permit No
Planning permit Residential area
Pre-emptive right No
Originating Summons-
Judicial decision No
P-score A
G-score A
Maatregelenregister-

Hillewaere Vastgoed Hasselt Thonissenlaan  82, 3500 Hasselt

  • Monday - FridayOpen from 09.00 - 17.00 - On appointment
  • Saturday On appointment
  • Sunday Closed

Contact Hillewaere Vastgoed Hasselt