Montgomery - Elegante herenwoning met tuin en lift 1040 Etterbeek
Ref. 12/0246

Christie’s International Real Estate Belgium – Brussel
Asking price€ 2.590.000
Lot surface area450 m²
Living area850 m²

Contact Christie’s International Real Estate Belgium – Brussel

Gelegen in Etterbeek, in de wijk Montgomery, op een steenworp afstand van het Collège Saint-Michel, biedt deze elegante herenwoning in eclectische stijl, ontworpen door architect Georges Mundeleer in 1922, een gevel van 7 meter en een bruto-oppervlakte van ongeveer 720 m² volgens het EPB (E). Volledig gerenoveerd in 2000 en opgefrist in 2016, omvat het pand zeven slaapkamers, vijf badkamers, twee doucheruimtes, een tuin van circa 200 m² en een binnenparking voor drie wagens, aangevuld met een buitenplaats.

De begane grond beschikt over een royale inkomhal in marmer met sierlijke moulures die leiden naar een imposante ontvangsthal. Aan de straatzijde bevindt zich een eetkamer of kantoorruimte met bow-window en houten lambriseringen. Een opmerkelijke hoofdtrap bedient de eerste twee verdiepingen, aangevuld met een secundaire trap en een lift die de kelder met de derde verdieping verbindt. Aan de tuinzijde bevinden zich een volledig uitgeruste keuken en een eetkamer met directe toegang tot het terras en de tuin.

Op de eerste verdieping liggen drie ruime en-suite kamers: een centrale hal, een lichte salon met toegang tot een terras met zicht op de tuin en een tweede, meer intieme salon met bibliotheek, houten lambriseringen en open haarden.
De tweede verdieping is gewijd aan de hoofdsuite met dressing, badkamer en douche, evenals een grote kamer aan de straatzijde, momenteel ingericht als kantoor en dressing.

Property ID12/0246
Asking price€ 2.590.000
Type of houseVilla
Living area850 m²
Terrasopp.65 m²
Lot surface area450 m²
Year of construction1922
Renovation year2000
Bedrooms7
Bathrooms5
Garages3
Shower rooms3

Cadastral Income€ 5.594
EPC273 kWh/m²
Unique code20250517
Flood areaNiet gelegen in gevoelig gebied
Planning permit Yes
Parcelling permit No
Planning permit Residential area
Pre-emptive right No
Originating Summons-
Judicial decision No

Contact Christie’s International Real Estate Belgium – Brussel