Villa , 3500 Hasselt
Ref. 5585

Boes & Boes
Asking price€ 875.000
Lot surface area1.863 m²
Living area459 m²

Contact Boes & Boes

Via de inkomhal met gastentoilet betreden we enerzijds het leefgedeelte met een L-vormige woonkamer en eetkamer waar een open haard voor extra gezelligheid zorgt. Aansluitend bevindt zich de ruime leefkeuken met tuinkamer die dienst doet als tweede eetplaats en dankzij de grote raampartijen rechtstreeks in contact staat met de tuin.
Anderzijds leidt de inkomhal naar de praktijkruimte met een bijkomende bureauruimte en een aparte wachtzaal, ideaal voor wie wonen en werken wil combineren.
Op de eerste verdieping vinden we vier ruime slaapkamers, waarvan twee voorzien zijn van een wastafel, een logeerkamer, een badkamer met ligbad en een afzonderlijk toilet. De zolder strekt zich uit over de volledige woning en biedt nog tal van inrichtingsmogelijkheden.
De woning beschikt bovendien over een volwaardige kelder met technische ruimte, wasruimte, wijnkelder en meerdere bergplaatsen.
Achteraan het perceel bevindt zich een afzonderlijk bijgebouw dat momenteel is ingericht als een vijfsterren B&B. Deze omvat een inkom met zithoek en gashaard en vijf kamers met eigen zithoek, eetplaats met kitchenette en sanitaire voorzieningen.
Deze ruimte kan perfect worden benut als gastenverblijf, kangoeroewoning, poolhouse of bijkomende praktijkruimte.
Het pand onderscheidt zich door de combinatie van ruimte, authenticiteit en mogelijkheden. Dankzij de nieuwe ramen (waarvan de omkasting nog dient afgewerkt te worden), de afwerking met natuursteen, parketvloeren, kwartiereiken deuren en trap, ingebouwde kasten en de aanwezigheid van airco (in het bijgebouw), biedt deze woning een uitzonderlijk comfort en karakter.

Property ID5585
Asking price€ 875.000
Type of houseVilla
Living area459 m²
Terrasopp. -
Lot surface area1.863 m²
Year of construction1958
Renovation year -
Bedrooms5
Bathrooms1
Garages -
Shower rooms -

Cadastral Income€ 3.344
EPC315 kWh/m²
Unique code3673581
Flood area-
Planning permit-
Parcelling permit-
Planning permit-
Pre-emptive right No
Originating Summons No
Judicial decision-

Contact Boes & Boes