Prachtig gerenoveerde (Volt Architecten) interbellumwoning met vier slaapkamers, twee badkamers en zonnige stadstuin nabij de Bijloke. Godshuizenlaan 133, 9000 Gent
Ref. 4281473

Carlo Eggermont
Asking price€ 985.000
Lot surface area138 m²
Living area210 m²

Contact Carlo Eggermont

Prachtig gerenoveerde (Volt Architecten) interbellumwoning met vier slaapkamers, twee badkamers en zonnige stadstuin nabij de Bijloke.

Voor meer informatie, mail naar info@carloeggermont.be

Deze bijzondere woning werd recent gerenoveerd in samenwerking met Volt Architecten en combineert historische charme met hedendaags wooncomfort.

Bij het betreden van het pand vallen de authentieke elementen meteen op: de originele glas-in-looddeuren, de originele trap, visgraatparket, moulures en marmeren schouw in de leefruimte, die samen het karakter van de woning versterken. De symbiose van al deze authentieke elementen gaat naadloos over in een samenhang van vernieuwende architectuur, waar kwalitatieve materialen hand in hand gaan met een duidelijke visie op architecturale beleving.

De woning verwelkomt u via een royale inkomhal met vestiaire, fietsenberging en een gastentoilet.
Achteraan bevindt zich de leefruimte, die harmonieus is ingedeeld in een rustieke zithoek met gashaard en een eetplaats met vide. De open keuken sluit hier naadloos op aan en is uitgerust met alle hedendaagse huishoudtoestellen.
Dankzij de indrukwekkende vide met mezzanine genieten zowel de eetplaats als de keuken van een uitzonderlijk ruimtelijk gevoel en een overvloed aan natuurlijk daglicht. De zuidgerichte stadstuin vormt een aangename, zonnige buitenruimte en sluit perfect aan bij het warme, huiselijke karakter van de woning.

Op het tussenverdiep bevindt zich de mezzanine, die ideaal dienstdoet als bureauruimte.

De eerste verdieping omvat de hoofdslaapkamer met dressing en een volledig ingerichte badkamer met dubbele wastafel, ligbad en inloopdouche. Daarnaast is er op de nachthal een apart toilet en een praktische wasplaats met aansluitingen voor wasmachine en droogkast, discreet weggewerkt in een ingemaakte kast.

De tweede verdieping beschikt over drie bijkomende slaapkamers en een douchekamer met wastafel, douche en toilet.

Extra’s: gashaard, vloerverwarming in het nieuwe gedeelte, automatische gordijnen, zonnewering achtergevel, Quooker-kraan, geïntegreerde muziekinstallatie (leefruimte en badkamer), domotica, akoestische beglazing hoofdslaapkamer en verwarmde badkamerspiegels.

Kortom: een perfecte samenhang van authenticiteit en hedendaagse architectuur op een boogscheut van het stadscentrum.

Property ID4281473
Asking price€ 985.000
Type of houseVilla
Living area210 m²
Terrasopp. -
Lot surface area138 m²
Year of construction1932
Renovation year2023
Bedrooms4
Bathrooms2
Garages -
Shower rooms -

Cadastral Income€ 989
EPC100 kWh/m²
Unique code2020104462
Flood areaNiet gelegen in gevoelig gebied
Planning permit Yes
Parcelling permit No
Planning permit Residential area with cultural, historical and/or aesthetic value
Pre-emptive right Yes
Originating Summons No
Judicial decision-

Contact Carlo Eggermont