Luxueuze herenhuis
Justitiestraat 51, 2018 Antwerpen—Ref. JUST51
Dit majestueuze herenhuis, met uitzicht op het Oud Justitiepaleis en de Kathedraal, werd volledig en luxueus gerenoveerd. Het herenhuis is opgenomen in de inventaris van bouwkundig erfgoed en werd in 1881 ontworpen door architect Henri Smits in neoclassicistische stijl, statisch en sober van karakter.
De totaalrenovatie werd uitgevoerd met de meest recente en energiezuinige technieken, die tevens voor het gebruiksgemak zorgen. Het herenhuis werd uitgerust met o.a. full domotica (merk Qbus), videofooninstallatie, brand- en inbraakbeveiliging, camerabewaking, wifi-installatie, warmtepompen (merk Mitsubishi), centrale verwarming op gas, warmtecirculatiesysteem, design verlichting en tv- en internetaansluiting (in alle kamers).
Via de voordeur (uitgerust met een elektrisch deurslot) betreedt u de inkomhal die voorzien is van een Calacatta-marmeren vloer met gastentoilet en een garderobekast. De inkomhal leidt u via een dubbele stalen deur naar één grote open leefruimte. De leefruimte met een eikenhouten visgraatparket en een werkende, zandstenen open haard werd voorzien van een geluidsinstallatie (merk Sonos) met inbouwspeakers (merk Bowers & Wilkins). De hyper geïnstalleerde open keuken (met Silestone Marquina werkblad) werd uitgerust met 10 toestellen (merk AEG) en één PITT cooking. De keuken kijkt uit op de zw-georiënteerde stadstuin en verticale tuin die werd uitgerust met een irrigatiesysteem (bedienbaar via een app). De tuinwanden werden bekleed met thermowood van een hoge duurzaamheidsklasse. Via de gerestaureerde, gezandstraalde trap betreedt u een 1ste tussenverdieping met een dressingruimte met maatkasten, voorzien van eiken kastdeuren en een moderne badkamer met designbad, inloop regendouche en toilet. Op de 1ste verdieping bevinden zich 2 slaapkamers met eiken structuurparket en marmeren schouwmantels. Hierna komt u aan bij de 2de tussenverdieping en hier bevindt zich een strijk-/bergruimte met open kasten. De 2de verdieping beschikt over een grote slaapkamer en een werk-/relaxruimte die overgaat in een dressing en badkamer. De badkamer is uitgerust met Solid Surface ligbad, inloop regendouche en toilet. De dressing en badkamer zijn voorzien van een Emperador-marmeren vloer. Op de 3de verdieping bevindt zich de laatste slaapkamer onder het dakgebinte met originele, verstevigde balken en voorzien van handcrafted BOEN-parket. Deze slaapkamer loopt over in een open badkamer met inloop regendouche en ligbad. Er is tevens een apart toilet aanwezig. Het herenhuis is voor de helft onderkelderd.
Vastgoed ID | JUST51 |
---|---|
Vraagprijs | € 1.437.000 |
Woningtype | Historisch gebouw |
Woonopp. | 350 m² |
Perceelopp. | 136 m² |
Bouwjaar | 1881 |
Slaapkamers | 5 |
Badkamers | 3 |
Garages | - |
Douchekamers | - |
Kadastraal Inkomen | € 1.204 |
---|---|
EPC | 176 kWh/m² |
Unieke code | 20200810-0002302021-RES-1 |
Overstromingsgebied | Niet gelegen in gevoelig gebied |
Stedenbouwkundige vergunning | Ja |
Verkavelingsvergunning | Ja |
Stedenbouwkundige bestemming | Woongebied |
Voorkooprecht | - |
Dagvaarding | - |
Rechterlijke beslissing | - |
VH BuildUp! Ter Heydelaan 440/3, 2100 Deurne
- Telefoon:+32.473.40.35.96
- Email:info@vhbuildup.be
- Website:www.vhbuildup.be
Contacteer VH BuildUp!
Vastgoed in de kijker